MOBILEEuro 2016 w kieszeni!

Euro 2016 w kieszeni!

Już za chwilę rozpocznie się Euro 2016 i niestety nie każdy będzie mógł śledzić wszystkie mecze na żywo. Praca, brak wykupionego abonamentu, inne zajęcia itp. Na szczęście jest możliwość, aby o wszystkim wiedzieć nawet poza domem. Rozwiązaniem jest specjalna aplikacja Euro 2016 na urządzenia z systemem operacyjnym Google Android.

 

Program Euro 2016, jak sama nazwa wskazuje, traktuje o rozgrywkach, które wystartują już jutro. Swoją drogą widać, że twórcy śpieszyli się z produkcją i tłumaczeniem, gdyż możemy znaleźć kilka ciekawych błędów. Przykładowo słowo „matches” przetłumaczono jako… zapałki. Nie wiemy, jaki związek z piłką nożną mają zapałki, ale jeśli na tego typu drobne wpadki będziemy przymykać oko, w zamian dostaniemy naprawdę ciekawą aplikację. 

 

Euro 2016 w kieszeni! - zdjęcie

 

A znajdziemy w niej między innymi informacje i grupach oraz wszystkich meczach, jak również pozycjach drużyny w rankingu FIFA. Ponadto uzyskujemy dostęp do statystyk z eliminacji oraz aktualnych statysty wybranej drużyny. Ciekawie prezentuje się łączony widok grupy i meczów w grupie, nie zapomniano także o składach drużyn, które są na bieżąco aktualizowane. Wszyscy „specjaliści” od piłki nożnej z pewnością polubią funkcję przewidywania wyjściowej jedenastki. 

 

Euro 2016 w kieszeni! - zdjęcie 2

 

Oprócz tego mamy oczywiście szczegółowe statystyki wszystkich piłkarzy i statystyki strzelców turnieju. Możemy sobie również ustawić powiadomienia o zbliżającym się meczu drużyny, aby o niczym nie zapomnieć i w porę zwolnić się z pracy lub zajęć. Co prawda interfejs programu nie porywa wizualnie, ale liczy się funkcjonalność, a ta jest na dość wysokim poziomie. 

 

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: