MOBILEJak skonfigurować Twittera oraz LinkedIn z poziomu Windows Phone?

Jak skonfigurować Twittera oraz LinkedIn z poziomu Windows Phone?

Twitter to najpopularniejszy serwis mikroblogowy na świecie. Umożliwia wysyłanie krótkich wiadomości na rozmaite tematy, pomiędzy użytkownikami kilku systemów operacyjnych. Z kolei LinkedIn, to największy serwis społecznościowy skupiony na tematyce biznesu – to idealna platforma komunikacji pomiędzy pracownikami i pracodawcami, a także osobami szukającymi pracę. Obie aplikacje dostępne są również dla systemu Windows Phone, zaś w poniższym poradniku przedstawimy sposób konfiguracji aplikacji Twitter i LinkedIn na urządzeniach z Windows Phone.

 

Jak skonfigurować Twittera oraz LinkedIn z poziomu Windows Phone? - zdjęcie
Konfiguracja Twittera i LinkedIn dla Windows Phone

1. Przechodzimy na ekran startowy, przesuwamy w lewo, a następnie z poziomu listy Aplikacje, wciskamy Ustawienia (ikonka koła zębatego) > Poczta + konta > Dodaj konto.


2. Wybieramy odpowiednio opcje Twitter lub LinkedIn, po czym wybieramy przycisk Połącz. W tym miejscu zostajemy bezpośrednio przekierowani do odpowiedniego serwisu społecznościowego.


3. Następnym krokiem będzie powiązanie konta Twitter lub LinkedIn z identyfikatorem Windows Live ID. W tym celu wpisujemy identyczną nazwę użytkownika oraz hasło, które wybraliśmy podczas rejestracji (np. z poziomu komputera PC).


4. Po wykonaniu powyższych czynności zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę Poczta + konta.

Należy pamiętać, że na jednym urządzeniu Windows Phone można mieć w danym momencie aktywne tylko jedno konto Twitter i jedno dla LinkedIn. W przypadku chęci skorzystania z innego konta, należy usunąć poprzednie i postępować od nowa według zamieszczonych wskazówek.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: