GRYJak zainstalować Minecraft?

Jak zainstalować Minecraft?

Chcesz rozpocząć przygodę z Minecraft? Oto poradnik jak zainstalować grę. 

 

Jak zainstalować Minecraft? - zdjęcie

 

Pierwsze co potrzebujesz, to sama gra. Przed zakupem warto sprawdzić wersję testową. Demo Minecraft pobierzesz tutaj. Następnie załóż konto na minecraft.net. Pełną wersję gry możesz ściągnąć z account.mojang.com/me. Jeśli masz problemy z uruchomieniem pobierania, zmień przeglądarkę na Firefox lub Chrome. Producent zauważył sporadyczne problemy z działaniem witryny na Internet Explorer, więc ta przeglądarka nie jest polecana. 

 

Po pobraniu instalatora, uruchom go i postępuj zgodnie ze wskazaniami. Instalacja powinna potrwać kilka chwil. Gra jest od razu gotowa do uruchomienia. 

 

Po włączeniu się Minecrafta podaj swoje dane do konta (login lub e-mail oraz hasło). Potem gra automatycznie pobierze pliki wymagane do uruchomienia. Jeśli pojawił się problem ze startem, upewnij się, że posiadasz zainstalowaną Javę. Możesz to zrobić wykorzystując narzędzie do weryfikacji oprogramowania Java dostępne pod adresem www.java.com/pl/download/installed8.jsp 

 

Jak zainstalować Minecraft? - zdjęcie 2

 

Javę można pobrać z https://java.com/pl/. Podczas instalacji proponowana jest instalacja dodatkowych pasków narzędzi do przeglądarki - warto odznaczyć tę opcję. 

 

Gra powinna uruchomić się bez problemów jeśli masz zainstalowaną nową wersję Java i konto na minecraft.net. 

Autor

Michał
2+2=

Komentarze - Jak zainstalować Minecraft?

  • ~ nolif tak to prawda trzeba zainstalować
  • ~ kajto8w8xd to jest bardzo spoko
  • ~ karol to jest bardzo fajne

PARTNERZY SERWISU: