MOBILEJaki program do odtwarzania PDF?

Jaki program do odtwarzania PDF?

Pliki w formacie PDF są coraz bardziej popularne. W tym formacie zapisywane są faktury, rachunki, instrukcje obsługi, książki, niekiedy skany dokumentów etc. Niestety aby je otworzyć niezbędny jest specjalny program. Idealną alternatywą będzie narzędzie, które oprócz funkcji odtwarzania i wyświetlania, będzie oferowało możliwość prostej edycji.

Takim programem jest między innymi ABBYY PDF Transformer+. To polskojęzyczne narzędzie przeznaczone do przeglądania, edycji, zarządzania oraz konwertowania dokumentów PDF do innych formatów, takich jak DOC, XLS, TXT, HTML, ODT oraz EPUB. Warto pamiętać, że program ABBYY PDF Transformer+ podczas konwertowania stara się zachować źródłowy układ oraz formatowanie po to, aby plik wyjściowy miał taki sam wygląd jak oryginał.

Za pomocą tego programu możemy albo jedynie otworzyć plik PDF, albo przerobić go na format edytowalny. Jest to szczególnie przydatne osobom, które chcą szybko i sprawnie przerobić dużą ilość dokumentów, by potem móc odtworzyć je na dowolnym urządzeniu bez zainstalowanego czytnika plików PDF. Podczas edycji w programie ABBYY PDF Transformer+ możemy dołączać do dokumentu własne komentarze, adnotacje, uwagi etc. Przydaje się to szczególnie w firmie, gdy do jednego dokumentu ma dostęp kilku pracowników – każdy może dodać własną opinię bez potrzeby konsultacji itp.

Po pobraniu pliku instalacyjnego, klikamy na niego dwukrotnie lewym przyciskiem myszy, a następnie wybieramy lokalizację plików tymczasowych. Po chwili pojawi się okno instalatora – wybieramy opcję instalacji programu ABBYY PDF Transformer+. Po instalacji pojawi się głóne okno programu.

Jaki program do odtwarzania PDF? - zdjęcie

Aby otworzyć plik PDF wystarczy kliknąć na Otwórz po lewej stronie, a następnie przejść do lokalizacji dokumentu i kliknąć na nim dwukrotnie lewym przyciskiem myszy.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: