MOBILEKonwertowanie książek i ebooków

Konwertowanie książek i ebooków

Tradycyjne, papierowe księgozbiory są coraz częściej zastępowane przez nowoczesne e-booki. To przede wszystkim ze względu na wygodę oraz dostępność. E-booka bowiem możemy w każdej chwili pobrać lub kupić przez internet nie wychodząc z domu. Co więcej będzie on dla nas dostępny dosłownie po kilku sekundach, wiec odpada czas oczekiwania na przesyłkę. Niektóre urządzenia do odczytu e-booków, tzw. e-book readery lub tablety mogą się pochwalić ograniczonymi możliwościami jeśli chodzi o odczyt formatów takich elektronicznych książek. Co zrobić, w przypadku kiedy wybrana przez nas pozycja dostępna jest wyłącznie w formacie nieobsługiwanym przez nasze urządzenie? Czytajcie dalej.

 

Konwertowanie książek i ebooków - zdjęcie

 

Najlepiej w takim przypadku zastosować jeden z popularnych i dostępnych w sieci za darmo programów służących do konwertowania formatów e-booków. My proponujemy oprogramowanie o nazwie Hamster Free eBook Converter. To przede wszystkim ze względu na prostotę obsługi, menu w języku polskim oraz niewielkie wymagania sprzętowe. Całość doskonale sprawdza się w konwertowania e-booków na readery, smartfony czy tablety. Warto dodać, że aplikacja oferuje wsparcie dla ponad 200 urządzeń dostępnych obecnie na rynku, a baza ta w dalszym ciągu jest sukcesywnie rozwijana. Mamy tutaj możliwość konwertowania książek dla takich urządzeń, jak: Amazon Kindle, B&N Nook, iPad, Kogo reader, tablety BenQ, Sony, WexLer oraz czytniki FR Book, iRiver, Digma, PAGEone oraz wiele innych. Całość posiada wsparcie dla formatów PDF, TXT, FB2, LIT, HTMLZ, LRF, PDB oraz popularny PUB. Teraz najważniejsze! Aby poddać konwersji wybraną książkę należy wykonać 3-4 kroki.

 

Konwertowanie książek i ebooków - zdjęcie 2

 

Po pierwsze wybieramy plik, których chcemy poddać konwersji. Następnie klikamy DALEJ i wybieramy posiadane przez siebie urządzenie. Na końcu zaś format do jakiego chcemy przekonwertować wybrany na początku plik. Na finiszu klikamy KONWERTUJ. Cały proces trwa zaledwie kilka-kilkanaście sekund. Po wszystkim otrzymamy naszą pozycję w wybranym, obsługiwanym przez nasze urządzenie formacie.

 

Konwertowanie książek i ebooków - zdjęcie 3

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: