GRYMafia III coraz bliżej!

Mafia III coraz bliżej!

Niektóre gry zaskakują premierami niemal z dnia na dzień i nie wywołują większego zainteresowania, na inne zaś czekamy latami i odliczamy dni do premiery. Do tej drugiej grupy z pewnością należy Mafia III, wokół której narosło już wiele legend i plotek. Czas je nieco ukrócić!

 

Producenci gry postanowili ukoić skołatane nerwy fanów i udostępnili nowy zwiastun filmowy nadchodzącej trzeciej już części serii Mafia. Poprzednia część gry cieszyła się ogromnym poważaniem i do dziś uważana jest za klasykę gatunku. Akcja nowej części zostanie osadzona pod koniec lat 60-tych w mieście o nazwie New Bordeaux, stylizowanym na Nowy Orlean w tamtych latach. Co prawda zaprezentowany film jest klimatyczny i bardzo zachęcający, ale to nie on wzbudził największe emocje.

 

Mafia III coraz bliżej! - zdjęcie

 

Najważniejszą informacją, która pojawiła się wraz z premierą filmu jest data premiery – 7 października. Tak, to dość odległy termin, ale lepiej poczekać do 7 października i udać się do sklepu po egzemplarz gry, niż cieszyć się szybką premierą a potem denerwować się kolejnymi zmianami dat premiery. 

 

Zobacz zwiastun Mafia III

 

Warto również wrócić do samej gry, a konkretniej jej fabuły. Z filmu wynika, że w wojnę gangów toczącą się na ulicach New Bordeaux zaangażowane będą południowoamerykańskie kartele. Widzimy tam także scenę, kiedy główny bohater, Lincoln Clay, jest poważnie ranny i przechodzi leczenie. To ukłon w stronę poprzedniej części. Każdy doskonale pamięta, jak czas nieobecności bohatera w głównym nurcie wydarzeń, wpłynął na rozgrywkę oraz prezencję świata gry. To było bardzo ciekawe rozwiązanie. 

 

Czy warto czekać na długie jesienne wieczory? Pytanie czysto retoryczne…

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: