MOBILENajlepsze darmowe programy do słuchania muzyki na iPhone

Najlepsze darmowe programy do słuchania muzyki na iPhone

Iphone to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla użytkowników ceniących sobie rozmowy telefoniczne lub za pośrednictwem aplikacji internetowych. Miłośnicy muzyki mają dostęp do sporej liczby aplikacji, pozwalających za darmo słuchać ulubione utwory muzyczne. Jak wybrać tę najlepszą? Na jakie elementy warto zwrócić uwagę? W dobie rosnącej konkurencji odpowiedź na to pytanie może być utrudnione, dlatego poniżej przedstawiamy najciekawsze aplikacje muzyczne dla iPhone'a. Przy wyborze kierowaliśmy się przede wszystkim funkcjonalnością, a także skoncentrowaliśmy się na takich rozwiązaniach, które wyróżniają się na tle pozostałych programów tego typu.

Spotify

Spotify jest obecnie liderem wśród darmowych aplikacji muzycznych. Umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio do urządzeń iPhone. Użytkownicy mają dostęp do pokaźnej bazy ponad 15 milionów utworów, które mogą być odsłuchane za darmo. Na uwagę zasługuje rozbudowany algorytm wyszukiwania, a także tworzenia własnych playlist. Możemy tworzyć listy muzyczne na podstawie ulubionych wykonawców, albumów czy tytułów piosenek. Aplikacja zawiera również podpowiedzi najciekawszych utworów, które mogą nas zainteresować.

 

Najlepsze darmowe programy do słuchania muzyki na iPhone - zdjęcie

Spotify cechuje się również zaawansowaną integracją z funkcjami społecznościowymi. Można zintegrować program z Facebookiem i śledzić co aktualnie słuchają nasi znajomi. Wygodny interfejs, ogromna kolekcja muzyki w dobrej jakości, szybkość odsłuchiwania muzyki oraz regularne aktualizacje, stawiają Spotify w gronie najlepszych aplikacji muzycznych na iPhone'a.

VEVO

Interesujesz się muzyką, ale oprócz słuchania piosenek lubisz także oglądać teledyski? Spróbuj aplikacji VEVO, gdyż jest to najlepsze rozwiązanie na iPhone'a. Niewątpliwą zaletą jest dostęp do bogatej bazy teledysków oraz koncertów, które można oglądać w wysokiej jakości HD. W bazie znajduje się ponad 75 tysięcy teledysków, stworzonych przez 21 tysięcy wykonawców. Ciekawostką są dodatkowe materiały – np. wywiady z artystami, a także integracja z serwisami społecznościowymi.

 

Najlepsze darmowe programy do słuchania muzyki na iPhone - zdjęcie 2

VEVO oferuje funkcję integracji z Facebookiem i Twitterem, pozwala oceniać i polecać utwory znajomym. Zawiera rozbudowaną wyszukiwarkę i kreator własnej playlisty na podstawie wybranych kryteriów. Miłośnicy teledysków w wysokiej jakości powinni obowiązkowo sprawdzić VEVO, gdyż jest to jedna z najlepszych tego typu aplikacji na rynku.

Podcasts


Podcasts to interesujące rozwiązanie dla wszystkich miłośników podcastów muzycznych. Z poziomu aplikacji użytkownicy mają dostęp do setek tysięcy podcastów muzycznych dostępnych w sieci i to całkowicie za darmo. Co więcej, oprócz muzyki można wyszukiwać również podcasty radiowe na rozmaite tematy, niekoniecznie związane z muzyką. Dużą zaletą jest także możliwość integracji programu z iTunes, a następnie dodawanie własnych utworów.

 

Najlepsze darmowe programy do słuchania muzyki na iPhone - zdjęcie 3

Podcasts cechuje się również dostępem do materiałów w wielu językach (w tym języku polskim). Zaawansowana wyszukiwarka, wygodny interfejs, w pełni darmowy dostęp, a także wysoka jakość dźwięku to główne atuty, które przemawiają za skorzystaniem z tego rozwiązania.

MOG

Aplikacja nie jest może tak popularna w Polsce, jednak warto zwrócić na nią szczególną uwagę. MOG oferuje darmowy dostęp do ponad 15 milionów piosenek z różnych gatunków muzycznych (m.in. rock, metal, techno, country, pop). Co więcej, jest w pełni zintegrowana ze wszystkimi urządzeniami Apple (iPhone, iPad, iPod touch). Niewątpliwą zaletą jest opcja odsłuchiwania muzyki w trybie offline, a więc po stworzeniu własnej playlisty można odsłuchiwać muzykę w dowolnym miejscu i czasie.

 

Najlepsze darmowe programy do słuchania muzyki na iPhone - zdjęcie 4

Jedynym mankamentem aplikacji MOG jest brak polskiej wersji językowej. W praktyce niedogodność ta nie przeszkadza w intuicyjnej obsłudze i wyszukiwaniu piosenek. Możemy tworzyć własne playlisty, integrować konto z Twitterem dzieląc się muzyką ze znajomymi, czy skorzystać z zaawansowanej funkcji AirPlay, służącej do regulowania głośności. Baza utworów jest codziennie aktualizowana, a liczne aktualizacje na bieżąco optymalizują jakość odsłuchiwanych utworów. 

Autor

Lukasz
2+2=

Komentarze - Najlepsze darmowe programy do słuchania muzyki na iPhone

  • ~ piotrek stary jeszcze powiedz mi jak odpalić tego MOG ao jaki on email mnie pyta przy uruchamianiu?

PARTNERZY SERWISU: