MOBILEProgram do aranżacji wnętrz – jaki wybrać?

Program do aranżacji wnętrz – jaki wybrać?

Urządzanie mieszkania nie mając jeszcze mebli i pomalowanych ścian to dość trudny wyczyn. Niektórzy rysują kontury mebli kredą na podłodze, inni tworzą plany na serwetkach, ale nic nie zastąpi nawet prostego w obsłudze programu graficznego, w którym możemy stworzyć nieskomplikowany projekt pokoju, mieszkania lub całego domu.

W sieci znajdziemy mnóstwo tego typu programów. Jedne są proste w obsłudze, ale nie oferują zbyt wielu opcji, inne zaś są bardzo skomplikowane i początkujący użytkownicy nie są w stanie nawet położyć dywanu na podłodze. Pewnym wyjściem z sytuacji jest program Projektuj i Kupuj 3D. To bardzo ciekawe i co najważniejsze, w pełni darmowe narzędzie do projektowania wnętrz, oferujące dostęp do setek elementów aranżacji wnętrz, taki jak płytki, podłogi, meble, drzwi, okna, oświetlenie etc. Wszystkie te elementy możemy łatwo i szybko nanosić na zdefiniowane przez nas pomieszczenia.

Program do aranżacji wnętrz – jaki wybrać? - zdjęcie

Co prawda program jest niewielki i nie zajmuje wiele miejsca na dysku, ale w zamian za to potrzebuje połączenia z Internetem do pobierania poszczególnych elementów w razie potrzeby. Z drugiej strony jednak taki sposób pobierania elementów gwarantuje ogromną bazę dostępnych elementów aranżacji wnętrza oraz dowolnego pomieszczenia, tj. łazienki, jadalni, kuchni, sypialni, przedpokoju, gabinetu czy też pokoju dziecięcego. Projektowanie w programie Projektuj i Kupuj 3D możemy przeprowadzać zarówno w widoku 3D, jak i 2D poprzez rzut z góry. Program jest w stanie generować grafikę wysokiej rozdzielczości, zaś gotowe projekty możemy zapisać na dysku twardym bądź pamięci przenośnej. Co więcej, każdy projekt możemy poddać analizie, zaś program wystawi nam orientacyjny kosztorys.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: