GRYThe Crew za darmo – wielka okazja czy wabik na klienta?

The Crew za darmo – wielka okazja czy wabik na klienta?

Każdy doskonale zna darmowe próbki produktów, które mają zachęcić nas do zakupu pełnoprawnego egzemplarza. W świecie gier, taką rolę pełnią „demówki”. Jak więc nazwać sytuację, w której producent raczy nas pełną wersją gry za darmo? Wydaje się, że to świetna okazja, której nie można przegapić. Owszem, ale sceptycy znajdą w tym wszystkim drugie dno.

 

Jeśli jakaś gra ma już swoje lata i sprzedaje się dość słabo, najlepszym rozwiązaniem jest… oddać ją za darmo. Głupota? Niekoniecznie, a przynajmniej nie w przypadku gry The Crew, która od dziś jest dostępna do pobrania w pełni za darmo z platformy Uplay. Wszystko wygląda pięknie, ale sęk w tym, że gra pełnię swoich możliwości pokazuje dopiero po zastosowaniu wielu dodatków, a te oczywiście są płatne. I tak pobieramy darmową grę, która jest magnesem na nasze pieniądze.

 

The Crew za darmo – wielka okazja czy wabik na klienta? - zdjęcie

 

Rzecz jasna możemy grać w samą podstawową edycję gry, ale… skoro jest możliwość pobrania naprawdę ciekawych dodatków, które znacząco rozszerzają możliwości w grze, to szkoda nie skorzystać. I tak z pewnością pomyśli większość graczy wydając zarobione przez siebie (lub rodziców) złotówki choćby na rewelacyjne DLC o nazwie Wild Run. Mało tego! W listopadzie zostanie wydany kolejny – Calling All Units. W nim przedstawiona zostanie kampania policjantów, będziemy też mogli ścigać innych graczy łamiących przepisy.

 

Pobranie gry jest proste i wystarczy wejść na platformę Uplay, zalogować się lub założyć konto, a następnie wybrać grę do pobrania i zainstalowania. Całość działa na podobnych zasadach, co Origin bądź Steam.

 

 

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: