GRYCall of Duty: Advanced Warfare - wymagania i tryb multiplayer

Call of Duty: Advanced Warfare - wymagania i tryb multiplayer

Do sklepów weszła najnowsza odsłona serii Call of Duty. Za nową produkcję odpowiada studio, Sledgehammer Games, które współtworzyło ciepło przyjęte Call of Duty: Modern Warfare 3. Jakie wymagania sprzętowe ma Call of Duty: Advanced Warfare? Co oferuje w trybie multiplayer?

 

Call of Duty: Advanced Warfare - wymagania i tryb multiplayer - zdjęcie

 

Call of Duty: Advanced Warfare to gra FPS osadzona w przyszłości. Akcja gry rozpoczyna się w 2052 roku, gdy światu zagraża terroryzm na niespotykaną dotąd skalę, a jedną organizacją mogącą stawić jej czoła jest amerykańska korporacja ATLAS, która ma na swoim wyposażeniu futurystyczne bronie palne oraz egzoszkielet. 

 

Call of Duty: Advanced Warfare - tryb multiplayer

 

Do dyspozycji gracza oddano niezwykle rozbudowany tryb wieloosobowy, w którym gracz ma możliwość zabawy w kilku dobrze znanych trybach gry oraz dwóch nowych, niedostępnych wcześniej w serii (Uplink, Momentum). Pod względem mechaniki rozgrywki, Call of Duty: Advanced Warfare jest zbliżone do poprzednich odsłon.

 

Call of Duty: Advanced Warfare - wymagania i tryb multiplayer - zdjęcie 2

 

Call of Duty: Advanced Warfare w podstawowej wersji posiada 13 map. Gra przez kolejne miesiące będzie rozszerzana dodatkami DLC.

 

Na dużą uwagę zasługuje niezwykle rozbudowany system personalizacji postaci w rozgrywkach multiplayer. Gracz będzie miał ponad 2 miliardy kombinacji, by dostosować swoją postać.

 

Call of Duty: Advanced Warfare - wymagania i tryb multiplayer - zdjęcie 3

 

Gra posiada wsparcie dla technologii dedykowanych serwerów, co gwarantuje, że rozgrywka sieciowa będzie bardziej stabilna dzięki możliwości łączenia się z serwerami, które znajdują się blisko gracza.

 

Call of Duty: Advanced Warfare - wymagania sprzętowe

 

Call of Duty: Advanced Warfare to gra nowej generacji, oferująca wysoką jakość oprawy graficznej, a co za tym idzie - jej wymagania sprzętowe nie są niskie. By myśleć o uruchomieniu komputera konieczne jest posiadanie sprzętu klasy:

 

Intel CoreTM i3-530 2.93 GHz lub AMD PhenomTM II X4 810 2.80 GHz 

 

6 GB pamięci RAM

 

Karta graficzna klasy Nvidia GeForce GTS 450 1GB lub AMD Radeon HD 5870 1GB

 

55 GB pamięci HDD

 

System Windows 7 lub nowszy

 

Call of Duty: Advanced Warfare - wymagania i tryb multiplayer - zdjęcie 4

 

Zalecane wymagania sprzętowe Call of Duty: Advanced Warfare

 

Intel Core i5-2500K 

 

8 GB pamięci RAM

 

Karta graficzna klasy NVIDIA GeForce GTX 760 4GB

 

55 GB pamięci HDD

 

System Windows 7 lub nowszy

 

Call of Duty: Advanced Warfare została bardzo ciepło przyjęta - średnia ocen na MetaCritic to 83% w wersji na PC, Xbox One i PlayStation 4. Gra została wydana w polskiej wersji językowej. Cena za wersję PC to ok. 130 zł. 

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: