MOBILEDarmowe gry strategiczne na iPhone

Darmowe gry strategiczne na iPhone

Gry strategiczne są coraz bardziej popularne wśród użytkowników urządzeń iPhone. Jakie tytuły wybrać, aby sprawiały frajdę i jednocześnie nie trzeba było za nie płacić? Poniżej prezentujemy najciekawsze darmowe gry strategiczne na iPhone.

A Quest Of Knights Onrush

A Quest Of Knights Onrush to interesująca strategia na iPhone'a, oparta o założenia tower-defense. Wcielamy się w jednego wojownika, którym musimy przedrzeć się przez zastępy przeciwników – m.in. rycerzy, czarodziejów. Zadaniem gracza jest przejęcie zamku wroga, jednak nie będzie to proste zadanie – w każdej misji musimy używać szarych komórek, aby w podstępny sposób zdobyć fortyfikację wroga.

 

Darmowe gry strategiczne na iPhone - zdjęcie

A Quest Of Knights Onrush posiada dopracowaną,  ręcznie rysowaną oprawę graficzną. Na uwagę zasługuje zarówno rozbudowana kampania fabularna, jak również tryb Endless, w którym na gracza czeka niezliczona liczba przeciwników do pokonania. Zabawa wystarcza na wiele godzin, a ponadto gra dostępna jest do pobrania za darmo.

My Town 2

My Town 2 to druga część jednej z najbardziej rozbudowanych gier strategicznych na urządzenia iPhone. Jako burmistrz nowopowstającego miasta, musimy dokonać wszelkich starań, aby rozbudować początkowo mały teren, który wraz z postępem gry przeistoczy się w wielką metropolię. Za wykonywanie rozmaitych zadań otrzymamy monety, za które następnie będziemy mogli rozbudować nasze miasto.

 

Darmowe gry strategiczne na iPhone - zdjęcie 2

My Town 2 wciąga na długie godziny, oferując rozmaite misje do wykonania. Oczy cieszy szczegółowa grafika, zaś poziom trudności rośnie powoli, dzięki czemu do zabawy mogą przystąpić nie tylko weterani, lecz również początkujący miłośnicy strategii. My Town 2 można pobrać całkowicie za darmo.

Modern War 

Modern War przenosi nas w klimaty wojenne. Zadaniem gracza jest rozbudowa bazy wojskowej, szkolenie podległych żołnierzy oraz wykonywanie rozmaitych misji. Z czasem skromna baza przeistoczy się w potężną fortyfikację, którą trudno będzie wrogom powstrzymać. Jest to jedna z najbardziej rozbudowanych strategii czasu rzeczywistego i w dodatku dostępna za darmo.

 

Darmowe gry strategiczne na iPhone - zdjęcie 3
Modern War oferuje ponad 100 jednostek lądowych, lotniczych i morskich. W grze zawarto olbrzymią liczbę ponad 300 misji do wykonania oraz dodatkowo ponad 200 zadań do wykonania. Gra wspiera Osiągnięcia oraz jest zintegrowana z usługą Game Center. Jesli szukasz darmowej strategii, to Modern War okaże się dobrym wyborem.

Sprawdź fajne gry strategie na Android.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: