MOBILEDarmowe gry 3d na Windows Phone

Darmowe gry 3d na Windows Phone

Szukasz darmowych gier w środowisko 3d na Windows Phone, a w dodatku dostępnych całkowicie za darmo? Pomagamy wybrać odpowiednie tytuły, przedstawiając najciekawsze naszym zdaniem darmowe gry 3d na Windows Phone.

Survivalcraft

Survivalcraft to tytuł wzorowany na popularnej na całym świecie grze Minecraft. Podobnie jak w oryginale, również tutaj twórcy skoncentrowali się na stworzeniu otwartego i w pełni trójwymiarowego świata, którego możemy dowolnie eksplorować. Największą zaletą gry jest możliwość tworzenia własnych światów, zbierania surowców oraz przetrwanie w pełnym niebezpieczeństw świecie. Na graczy czeka mnóstwo zadań, a także zwiedzania kolejnych lokacji.

 

Darmowe gry 3d na Windows Phone  - zdjęcie

Survivalcraft przedstawiony jest z perspektywy pierwszej osoby. Oprawa graficzna nawiązuje do staroszkolnych produkcji z okresu 8-bitów, jednak nie przeszkadza to w dobrej zabawie. Wręcz przeciwnie – oprawa tworzy unikalny klimat, nie pozwalając zbyt szybko zakończyć zabawę. Grę można pobrać za darmo w wersji trial.

The Sims 3

The Sims 3 to jedna z najbardziej rozbudowanych gier 3d na urządzenia Windows Phone. Mamy tutaj do czynienia z symulatorem życia. Zadaniem gracza jest opieka nad tytułowymi Simami. Możemy od zera stworzyć im unikalny wygląd, nadać cechy charakteru czy wybór przyszłego zawodu. Gracze obserwują dorastanie bohaterów, pierwsze randki, chodzenie do pracy czy zakładanie rodziny.

 

Darmowe gry 3d na Windows Phone  - zdjęcie 2

The Sims 3 cechuje się rozbudowanym środowiskiem 3d, szczegółową oprawą graficzną oraz dużą grywalnością, która nie byłaby możliwa bez tak wielu rozbudowanych funkcji. Właściwie każda rozgrywka przebiega całkowicie inaczej. Nie ma tu mowy o monotonii i powtarzalności. Grę w wersji trial można pobrać za darmo.

Delivery Simulator


Delivery Simulator to w pełni trójwymiarowy symulator jazdy przy użyciu rozmaitych pojazdów. Gra dostępna jest w pełnej wersji za darmo na urządzenia Windows Phone. Oprócz standardowych pojazdów sportowych znanych z wyścigów, gracze mogą pokierować np. ciężarówkami czy samochodami dostawczymi. Na uwagę zasługuje szereg unikalnych zadań do wykonania oraz rozbudowane trasy.

 

Darmowe gry 3d na Windows Phone  - zdjęcie 3

Delivery Simulator wyróżnia się dopracowanym modelem jazdy przy użyciu sterowania dotykowego. Podczas wykonywania misji musimy wykazać się nie tylko umiejętnością prowadzenia pojazdów, lecz również myśleć błyskawicznie, gdyż każde zadanie jest ograniczone czasowo. Łącznie do dyspozycji graczy oddano ponad 30 misji, które powinny zadowolić wszystkich miłośników tej formy zabawy. 

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: