GRYCar Mechanic Simulator 2018 – odpicuj sobie brykę

Car Mechanic Simulator 2018 – odpicuj sobie brykę

Naprawa samochodów, grzebanie w silnikach, zapach smaru, brudne ręce i porozrzucane narzędzia w ilości hurtowej – dla wielu osób to pasja i sposób na zarobek. Ale co zrobić, gdy pasja nie idzie w parze z wyuczonym zawodem, a warsztat odwiedzamy tylko przy okazji wymiany oleju lub opon? Rozwiązaniem jest kolejna, trzecia już odsłona gry Car Mechanic Simulator 2018.

 

Ogólne założenia cyklu nie uległy zmianie – nadal zajmujemy się naprawą zepsutych, starych bądź zniszczonych aut korzystając z części zamiennych, narzędzi oraz innych maszyn w warsztacie. Schemat jest dość prosty, ale bardzo wciągający, o ile ktoś interesuje się motoryzacją. Na początku przyjmujemy zlecenie na naprawę. Następnie podchodzimy do maszyny znajdującej się w warsztacie i sprawdzamy co się dzieje.

 

Car Mechanic Simulator 2018 – odpicuj sobie brykę - zdjęcie

 

 

Aby wszystko nie było tak proste i oczywiste, na początku dysponujemy ograniczonym budżetem, skromnym warsztatem i niewielkim zasobem narzędzi. Wraz z upływem czasu, będziemy zarabiać więcej pieniędzy, zakupimy lepsze narzędzia, rozwiniemy warsztat, będziemy zdobywać poważniejsze zlecenia itp.

 

Jeśli chodzi o grafikę, oczywiście mamy do czynienia z dużo lepszą oprawą, dzięki czemu rozpoznanie auta mimo braku wielu licencji, nie będzie problemem. Całość prezentuje się naprawdę ciekawie i jeśli ktoś marzy o grzebaniu w silnikach, naprawach starych aut, powinien w Car Mechanic Simulator 2018 znaleźć to, czego szuka.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: