MOBILEDarmowe gry 3D na Android

Darmowe gry 3D na Android

Fani gier kupując nowy gadżet w postaci smartfona lub tabletu z Androidem zawsze na początku chcą sprawdzić jego możliwości sprzętowe. Najlepiej zrobić to w praktyce, instalując wymagające gry 3D. Obecnie na rynku jest całe mnóstwo ładnie wyglądających, ale też ciekawych gier 3D różnych kategorii. My poradzimy, które z nich wybrać, by móc w pełni cieszyć się możliwościami sprzętu, dobrze się przy tym bawiąc.

 

Real Football 2013

Na początek coś dla zagorzałych fanów piłki nożnej, czyli Real Football 2013. Gra ta zaoferuje niemal te same możliwości, co jej odpowiedniki na pecetach lub konsolach. Real Football 2013 to tytuł sygnowany przez Gameloft, studio odpowiedzialne miedzy innymi za takie hity jak Iron Man 3 czy całą serię Asphalt. Prezentowany tytuł okraszony został świetną grafiką 3D oraz bardzo płynnymi animacjami. Dzięki temu możemy poczuć się niemal tak, jakbyśmy sami biegali po murawie boiska. Poza rozgrywkami towarzyskimi, możemy wziąć udział w różnego rodzaju turniejach, zmieniać ustawienie graczy na boisku, jak równie dokonywać różnego rodzaju transferów z innymi klubami. Całość łączy ze sobą cechy typowej rozgrywki piłkarskiej oraz managera.

 

Darmowe gry 3D na Android - zdjęcie

 

Cartoon Mini Golf Game 3D

Kolejną grą w naszym zestawieniu jest Cartoon Mini Golf Game 3D. Tytuł ten już nieco mniej wymagający niż poprzednio opisywany powinien spodobać się zarówno młodszym, jak i nieco starszym fanom elektronicznej rozrywki. Dzięki realistycznej grafice 3D możemy poczuć się tak, jakbyśmy osobiście odwiedzili pole do minigolfa. Do dyspozycji gracza oddanych zostanie łącznie kilka trybów rozgrywki zarówno jedno, jak i wieloosobowej. Na polu minigolfowym nie zabraknie licznych "przeszkadzajek", które skutecznie utrudnią dotarcie do ostatniego, osiemnastego dołka. Gra niezwykle wciągająca.

 

Darmowe gry 3D na Android - zdjęcie 2

 

The Lone Ranger

The Lone Ranger to gra studia Disney, która oparta została na kinowym hicie o tym samym tytule (w polskiej wersji: Samotny Jeździec). Pierwsze, co rzuci się w oczy to przepiękna oprawa graficzna, która momentami zapiera dech w piersi. Klimat Dzikiego Zachodu został tutaj oddany w 100%, za co należą się wielkie brawa twórcom. Nasze zadanie polega przede wszystkim na walce z bandytami i obronie miasteczka Colby, którym zawładnęła przemoc i korupcja. Gra poza wartką akcją zaoferuje także elementy action-RPG. Będziemy bowiem mogli ulepszać zdobytą broń oraz rozwijać wybrane umiejętności obierając konkretną ścieżkę rozwoju. Nie zabrakło także możliwości kupna coraz to lepszego ekwipunku oraz szybszych koni, na których poruszamy się między miasteczkami w poszukiwaniu bandytów. Gra ta przeznaczona jest przede wszystkim na urządzenia mogące pochwalić się sprawnymi, 4-rdzeniowymi procesorami oraz dość dużą ilością pamięci RAM.

 

Darmowe gry 3D na Android - zdjęcie 3

 

RoboCop

Z Dzikiego Zachodu przenosimy się w niedaleką przyszłość do miasta Ditroit. Tutaj bowiem rozgrywa się akcja gry RoboCop, która oparta została na najnowszej odsłonie filmu o tym samym tytule. Podobnie, jak w przypadku The Lone Ranger, mamy do czynienia z grafiką 3D na najwyższym poziomie. Niemniej jednak klimat gry jest zgoła inny - nowoczesna broń, roboty i całe mnóstwo wartkiej akcji. Gracz wciela się w tytułową postać, RoboCopa, czyli robota z umysłem człowieka, policjana Alexa Murphy, który niemal zginął w zamachu. Podczas wielu różnorodnych misji będziemy musieli wykazać się sprytem i precyzją eliminując wrogie cele i jednocześnie nie narażając cywilów. Do dyspozycji mamy całe mnóstwo nowoczesnej broni, którą dodatkowo możemy ulepszać. Coś dla fanów filmów akcji oraz SciFi.

 

Darmowe gry 3D na Android - zdjęcie 4

Autor

Krzysztof
2+2=

Komentarze - Darmowe gry 3D na Android

  • ~ marek a iron man 3?

PARTNERZY SERWISU: