MOBILEDarmowe gry multiplayer na iPhone

Darmowe gry multiplayer na iPhone

Gier z trybem multiplayer na iPhone'a wyszło już całkiem sporo. Wiele z nich jednak nie jest tak dobra jak można tego po nich oczekiwać, zaś lepsze pozycje z reguły są płatne. Poniżej wybraliśmy najciekawsze naszym zdaniem darmowe gry multiplayer na iPhone.

Overkill

Overkill to darmowa strzelanina z widokiem FPP nastawiona przede wszystkim na rozgrywki sieciowe. Każdego dnia na serwerach można spotkać kilka milionów graczy, dzięki czemu nigdy nie można narzekać na nudę. Cel jest prosty – zabić jak najwięcej przeciwników pozostając jak najdłużej przy życiu. Oprócz dopracowanej grafiki i animacji, mamy tu dostęp do ponad 120 rodzajów broni, które można modyfikować.

 

Darmowe gry multiplayer na iPhone  - zdjęcie

Overkill składa się z kilku rodzajów rozgrywki. Oprócz klasycznego Deathmatchu, możemy bawić się w kooperacji z innymi graczami, uczestniczyć w trybie Survival, a także brać udział w organizowanych przez twórców turniejach sieciowych. Oprócz mrocznego klimatu, mamy tu aż 9 globalnych tablic z rekordami, dzięki czemu rywalizacja potrafi trwać nawet przez wiele tygodni.

Trigger Fist 

Trigger Fist to tytuł należący do czołówki sieciowych strzelanin, która dostępna jest zupełnie za darmo. Jako komandos jednostek specjalnych musimy wyeliminować jak najwięcej żywych przeciwników, nie dając się przy tym zabić. Tytuł przedstawiony jest z perspektywy trzeciej osoby i nawiązuje do popularnej na konsolach serii Socom.

 

Darmowe gry multiplayer na iPhone  - zdjęcie 2

Trigger Fist posiada rewelacyjną fizykę oraz oprawę graficzną. Wśród dostępnych trybów sieciowych możemy wyróżnić Free-for-All, Team Deathmatch, King of the Hill czy Sacred Goat, czyli specjalne zadanie polegające na utrzymaniu przez jedną z drużyn kozy w jak najdłuższym czasie. Każdego dnia na serwerach czeka kilka milionów graczy, przez co rozgrywka nie nudzi się przez wiele godzin. To jedna z najlepszych produkcji w swoim gatunku na urządzenia iPhone.

Dungeon Hunter 3

Dungeon Hunter 3 to gra RPG z gatunku hack n'slash, nastawiona na rozgrywki sieciowe w kooperacji do czterech graczy jednoczesnie. Tytuł nawiązuje do popularnej serii Diablo. Do wyboru mamy cztery klasy postaci: Warlord, Astromancer, Trickster, Shaman – każda z nich cechuje się odmiennym stylem walki np. jedni wolą walkę mieczem, zaś inni posługuja się lepiej magią. Zaletą jest duża grywalność oraz wielu graczy chętnych do wspólnej zabawy na serwerach.

 

Darmowe gry multiplayer na iPhone  - zdjęcie 3

Dungeon Hunter 3 pozwala na eksplorację 16 rozbudowanych lokacji. Mamy tu szereg zróżnicowanych przeciwników, dostęp do bogatego ekwipunku (miecze, topory, tarcze, hełmy oraz magia), a także 4 poziomy trudności dla początkujących i zaprawionych w bojach fanów RPG. Gra od pewnego czasu dostępna jest do pobrania za darmo, dlatego każdy miłośnik zabawy w kooperacji powinien ją obowiązkowo sprawdzić.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: