MOBILEJak wyłączyć czasoumilacz w Plusie?

Jak wyłączyć czasoumilacz w Plusie?

Czasoumilacz to specjalna usługa telekomunikacyjna, skierowana do Abonentów sieci Plus. Umożliwia klientowi zmianę standardowego sygnału odgrywanego podczas oczekiwania na połączenie na inny wybrany przez klienta z gotowej kolekcji utworów. Z czasem muzyka może się jednak znudzić, a należy pamiętać, że jest za nią pobierana dodatkowa opłata. Poniżej prezentujemy jak wyłączyć czasoumilacz w Plusie.

 

Jak wyłączyć czasoumilacz w Plusie? - zdjęcie
Jak wyłączyć czasoumilacz w Plusie?

1. Aby wyłączyć czasoumilacz w Plusie należy wysłać bezpłatną wiadomość SMS o treści "dezaktywacja" na numer 80333. Następnie należy poczekać na SMS zwrotny z pytaniem, czy chcemy na pewno zrezygnować z usługi Czasoumilacz. Potwierdzamy wybierając TAK i czasoumilacz zostaje wyłączony.

2. Możemy również zrobić to z poziomu naszego konta internetowego. W tym celu przechodzimy na adres https://plusstore.plus.pl/muzyka/czasoumilacz, a następnie logujemy się do systemu – w tym celu wpisujemy nasz numer telefonu po czym odpowiednie hasło do dezaktywacji usługi zostaje przesłane za pośrednictwem wiadomości SMS.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: