MOBILEDarmowe gry sportowe na Android

Darmowe gry sportowe na Android

Jedną z najpopularniejszych kategorii wśród mobilnych gier na androida jest SPORT. Niemal każdy z nas ma swoją ulubioną dyscyplinę sportową. Dla jednych jest to piłka nożna, dla innych rajdy samochodowe, czy Formuła 1, jeszcze inni wolą tenisa lub golf. Każda z tych dyscyplin ma swoje odzwierciedlenie w wirtualnym świecie gier. W poniższym rankingu postaramy się zaprezentować, według nas najlepsze, darmowe tytuły sportowe z kilku popularnych dyscyplin.

 

 

 

FIFA 14

Na pierwszy ogień piłka nożna. Dyscyplina ta gromadzi ogromną rzeszę fanów. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, Euro czy inne wielkie imprezy gromadzą miliony kibiców z całego świata. Jeśli chciałbyś poczuć się jak jedna z gwiazd futbolu polecamy zagrać w FIFA 2014 - najnowszą odsłonę popularnej serii od lat tworzonej przez EA Sports. Jej mobilna wersja doczekała się już kolejnej wersji. Tytuł cechują przede wszystkim:

- wysokiej jakości, fotorealistyczna oprawa graficzna,

- świetne efekty dźwiękowe,

- dobrze odwzorowana fizyka,

- ogrom dostępnych opcji oraz trybów rozgrywki.

Łącznie gra zaoferuje aż 33 ligi piłkarskie z całego świata i ponad 600 licencjonowanych drużyn. Daje nam to około 16 000 zawodników, w których możemy się wcielić. Poza opcją pojedynczej rozgrywki, mamy także możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju znanych mistrzostwach. Co więcej, jest też opcja pozwalająca na stworzenie własnej drużyny piłkarskiej i doprowadzenie jej do najwyższego miejsca na podium. Po drodze przyjdzie nam ustalać strategię na każdy kolejny mecz, brać udział w treningach, dokonywać transferów z innymi drużynami i zarządzać finansami zespołu. FIFA 14 to dziesiątki godzin wciągającej rozgrywki. Polecamy!

 

Darmowe gry sportowe na Android - zdjęcie

 

International Boxing Champions

Tym razem coś dla prawdziwych facetów - International Boxing Champions, czyli boks w najlepszym wydaniu. Podobnie, jak w przypadku poprzedniego tytułu, mamy tutaj do czynienia z wysokiej jakości oprawą audio-wizualną, co powoduje, że gra staje się naprawdę realistyczna. Wrażenie robi też doskonale odwzorowana fizyka (naturalnie poruszający się pięściarze) oraz wiele trybów rozgrywki. W International Boxing Champions możemy wybierać spośród kilku walk w trybie single player, multiplayer oraz tournament. Multiplayer pozwala nam zmierzyć się z innymi graczami z całego świata (online). W tournament musimy wziąć udział w zawodach, których celem jest zdobycie mistrzowskiego pasa. Po drodze przyjdzie nam ciężko trenować ucząc nowych ciosów, wypracowywać technikę oraz wzmacniać tężyznę. Wszystko to będzie potrzebne, by wygrać. 

 

Darmowe gry sportowe na Android - zdjęcie 2

 

Smash Tennis 3D

Tenis jest jedną z popularniejszych dyscyplin sportowych. Dlatego też w sieci możemy znaleźć wiele gier, które dają nam możliwość wcielenia się w profesjonalnego zawodnika i stanąć na korcie mierząc się ze światowymi sławami. Jednym z najlepszych tytułów mobilnych w tej kategorii bez wątpienia jest Smash Tennis 3D. To przede wszystkim ze względu na świetnie odwzorowaną fizykę gry oraz intuicyjny system sterowania. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tutaj do czynienia z grafiką 3D, która może nie powala na kolana, ale też nie można jej nic zarzucić. Rozgrywka jest dość trudna, niemniej jednak, kiedy już nauczymy się sterowania, gra będzie przyjemnością. Smash Tennis 3D to zarówno pojedyncze mecze, jak również możliwość wzięcia udziału w turnieju. Nie zabrakło onlineowych tablic z wynikami, gdzie możemy pochwalić się zajmowanym w rankingu miejscem.

 

Darmowe gry sportowe na Android - zdjęcie 3

 

Pocket Rally Lite

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć wyścigów samochodowych. Wybór padł na jedną z najlepszych mobilnych gier wyścigowych, czyli Pocket Rally Lite. Całość, dzięki zastosowaniu silnika graficznego Unity wygląda rewelacyjnie i przypomina nieco poprzednie części znanej serii Colin McRae Rally. Największe wrażenie zrobił na nas realizm w odwzorowaniu fizyki jazdy. Każde z dostępnych aut prowadzi się w charakterystyczny dla niego sposób. Ponadto na prowadzenie ogromny wpływ ma rodzaj nawierzchni oraz warunki pogodowe. Pomimo tego, że Pocket Rally Lite nie oferuje wielu trybów rozgrywki (single race oraz Championship) to możecie być pewni, że spędzicie przy niej długie godziny nie nudząc się zupełnie. Tytuł ten to doskonała propozycja dla wszystkich fanów gier wyścigowych. Pod względem grywalności dorównuje najlepszym grom pecetowym czy konsolowym.

 

Darmowe gry sportowe na Android - zdjęcie 4

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: