MOBILEDarmowe gry sportowe na Windows Phone

Darmowe gry sportowe na Windows Phone

Szukasz ciekawej a przede wszystkim darmowej gry sportowej na urządzenia wyposażone w system Windows Phone? Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje darmowych gier sportowych na Windows Phone.

Fifa 14

Fifa 14 to najbardziej rozbudowana symulacja piłki nożnej dostępnej na rynku. Użytkownicy telefonów z Windows Phone mogą się nią teraz cieszyć za darmo. Do dyspozycji oddano wszystkie najważniejsze tryby zabawy znane z wersji PC i konsol stacjonarnych. Niepodważalną zaletą są w pełni licencjonowani zawodnicy oraz stadiony. Ponadto dostosowano grę pod kątem urządzeń dotykowych.

 

Darmowe gry sportowe na Windows Phone - zdjęcie

Fifa 14 oferuje zabawę dla jednego gracza, możliwość uczestniczenia w rozgrywkach sieciowych z innymi graczami. Mamy tu zarówno dostęp do Mistrzostw Świata, jak również rozgrywki ligowe z Ligą Mistrzów na czele. Nie zabrakło wielkich sław takich jak Messi, Robben, Ronaldo, a nawet Roberta Lewandowskiego. 

Real Soccer 2013


Real Soccer 2013 to kolejna bardzo grywalna piłka nożna w tym zestawieniu, która zadowoli wszystkich miłośników gier sportowych. Wyróżnia się szczegółową oprawą graficzną, dopracowaną animacją piłkarzy, a także aktualnymi statystykami, które pobierane są w czasie rzeczywistym. Możemy również bawić się w trenera, uczestniczyć w transferach i dbać o kondycje zawodników.

 

Darmowe gry sportowe na Windows Phone - zdjęcie 2

Real Soccer 2013 pozwala również na zabawę w trybie kariery. Możemy stworzyć swoją unikalną drużynę amatorów, która z postępem czasu awansuje do prestiżowych turniejów. Gra daje również możliwość wcielenia się w menedżera, który zarządzać będzie budżetem drużyny, a nawet prowadzić sklep, gdzie za zarobione pieniądze można modernizować stadion i dokonywać transferów. Tytuł oczywiście można pobrać całkowicie za darmo.

Table Tennis 3D

Table Tennis 3D to obecnie najlepsza darmowa symulacja tenisa stołowego, jaką można pobrać na urządzenia z Windows Phone. Gra została dostosowana do sterowania dotykowego, dzięki czemu odbijanie rakietą piłeczki jest bardzo intuicyjne. W grze możemy uczestniczyć w międzynarodowej lidze tenisa stołowego, spotykając się z 20 zróżnicowanymi zawodnikami. Oprócz pojedynczego meczu możemy również wystartować w turnieju online.

 

Darmowe gry sportowe na Windows Phone - zdjęcie 3

Table Tennis 3D cechuje się ponadto przepiękną trójwymiarową grafiką, dużą liczbą dostępnych graczy online, ciekawymi turniejami sieciowymi, a także grywalnością. Gra dostosowana jest przede wszystkim do nowych urządzeń z systemem Windows Phone 8 i 8.1.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: