MOBILEDarmowe gry zręcznościowe na Windows Phone

Darmowe gry zręcznościowe na Windows Phone

Urządzenia pracujące na systemie Windows Phone oferują wiele ciekawych gier zręcznościowych. Szukacie najlepszych a jednocześnie darmowych tytułów z tego gatunku? Dla niezdecydowanych przedstawiamy listę najciekawszych darmowych gier zręcznościowych na Windows Phone.

Ninja Mission

Ninja Mission to jedna z najciekawszych gier zręcznościowych na Windows Phone, dostępna całkowicie za darmo. Wcielamy się w zwinnego wojownika ninja, którego zadanie polega na pokonywaniu kolejnych fal przeciwników. Znajdziemy tu potężnych samurajów, wrogich ninja i inne wrogo nastawione jednostki. Poruszamy się w prawą stronę ekranu, skaczemy, zadajemy obrażenia mieczem i przemierzamy kolejne krainy.

 

Darmowe gry zręcznościowe na Windows Phone - zdjęcie

Ninja Mission zawiera szereg zróżnicowanych misji. Zaletą jest śliczna, kolorowa oprawa graficzna oraz ścieżka dźwiękowa. Warto również wspomnieć o możliwości korzystania z przedmiotów ofensywnych (gwiazdki), jak i defensywnych (różnego rodzaju mikstury). Intuicyjne sterowanie i przyjazny interfejs powinny przekonać do gry każdego miłośnika gier zręcznościowych.

Fail Hard

Fail Hard to kolejna zręcznościowa pozycja, którą warto polecić. Wcielamy się w postać kaskadera, którego zadanie polega na wykonywanie rozmaitych i zaawansowanych trików w powietrzu. Do dyspozycji oddano nam rozmaite środki transportu – motory, rowery czy sanki. Największą zaletą jest wprowadzony system trików, które uczymy się w czasie zabawy – warto podkreślić, że robi się je intuicyjnie przy użyciu ekranu dotykowego.

 

Darmowe gry zręcznościowe na Windows Phone - zdjęcie 2

Fail Hard posiada zaawansowaną fizykę, dzięki czemu każdy pojazd prowadzi się całkowicie inaczej. Warty wspomnienia jest również klimat tej produkcji – misje są zróżnicowane i dostosowane tematycznie – np. zimą zjeżdżamy z dachu na sankach. Podobnie jak w Angry Birds, możemy tutaj wykonać misje maksymalnie na 3 gwiazdki, co powinno zmotywować graczy do żyłowania rekordów.

Shuffle Party 

Shuffle Party to bardzo wciągająca zręcznościówka, stworzona ekskluzywnie dla posiadaczy systemu Windows. Jest to tak naprawdę zestaw mini gier zręcznościowych, wśród których znajdziemy m.in. cymbergaja czy rozmaite odmiany kręgli. Warto tu dodać, że z dodatkowych gier uwzględniono również tryb polegający na zbiciu przy użyciu kuli do kręgli jak największej liczby monet porozstawianych na torze. Należy dodać, że tytuł ten można pobrać całkowicie za darmo.

 

Darmowe gry zręcznościowe na Windows Phone - zdjęcie 3

Shuffle Party oferuje ponadto system osiągnięć, który motywuje do wielokrotnego powtarzania zadań. Im lepszy osiągniemy wynik, tym więcej wirtualnych monet zarobimy – możemy je później wymienić w wirtualnym sklepiku na rozmaite dodatki. Jako ciekawostkę warto dodać, że gra zintegrowana jest również z konsolą Xbox 360, natomiast grafika wyświetlana jest w jakości 720p.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: