MOBILEProgram do rozliczania PIT

Program do rozliczania PIT

Dla wielu osób coroczny obowiązek wypełniania deklaracji podatkowych jest dość przykry i praktycznie zawsze odkładają to do ostatniej chwili, a to z kolei wiąże się z ryzykiem spóźnienia, błędów i zazwyczaj dotkliwej kary. Na szczęście możemy wyposażyć się w odpowiedni program, który skróci cały proces do minimum.

Co prawda czas rozliczania deklaracji podatkowych minął, a do następnego terminu pozostało mnóstwo czasu, ale warto już teraz zapoznać się z programem, by potem szybko i sprawnie wypełnić PIT i szybko otrzymać zwrot podatku. Wbrew pozorom to nie jest wcale trudne, gdyż program prowadzi użytkownika za rękę instruując i opisując kolejny krok. A na jaki program się zdecydować?

Ciekawym wyborem może być program PITy Roczne. To niezwykle przydatny i dość prosty w obsłudze program do wypełniania rocznych zeznań podatkowych, który sprawdzi się nie tylko w firmie, ale i w użytku prywatnym. Aplikacja oferuje bardzo prostą obsługę, która nie wymaga znajomości przepisów podatkowych. Całą pracę przejmuje na siebie specjalny kreator, który oferuje bardzo szybkie i proste sporządzenie deklaracji podatkowej wraz z niezbędnymi załącznikami. Oczywiście wszystkie zeznania mogą zostać wydrukowane na oryginalnych wzorach deklaracji.

Program do rozliczania PIT - zdjęcie

Do największych zalet programu PITy Roczne należy przede wszystkim przyjazny dla użytkownika kreator deklaracji, który prowadzi użytkownika za rękę pytając o sposoby osiągania dochodów, wszelkie wartości liczbowe, niezbędne załączniki i formularze itp. W programie zapisano także pełną listę urzędów skarbowych w całej Polsce, co również ułatwia wypełnianie deklaracji. W bazie danych znajdziemy aktualne wzory deklaracji: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 , PIT-39, PIT-B, PIT/O, PIT-D, PIT-M, PIT/Z, PIT/ZG, PIT/2K.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: