MOBILEProgram do rozliczania PIT

Program do rozliczania PIT

Dla wielu osób coroczny obowiązek wypełniania deklaracji podatkowych jest dość przykry i praktycznie zawsze odkładają to do ostatniej chwili, a to z kolei wiąże się z ryzykiem spóźnienia, błędów i zazwyczaj dotkliwej kary. Na szczęście możemy wyposażyć się w odpowiedni program, który skróci cały proces do minimum.

Co prawda czas rozliczania deklaracji podatkowych minął, a do następnego terminu pozostało mnóstwo czasu, ale warto już teraz zapoznać się z programem, by potem szybko i sprawnie wypełnić PIT i szybko otrzymać zwrot podatku. Wbrew pozorom to nie jest wcale trudne, gdyż program prowadzi użytkownika za rękę instruując i opisując kolejny krok. A na jaki program się zdecydować?

Ciekawym wyborem może być program PITy Roczne. To niezwykle przydatny i dość prosty w obsłudze program do wypełniania rocznych zeznań podatkowych, który sprawdzi się nie tylko w firmie, ale i w użytku prywatnym. Aplikacja oferuje bardzo prostą obsługę, która nie wymaga znajomości przepisów podatkowych. Całą pracę przejmuje na siebie specjalny kreator, który oferuje bardzo szybkie i proste sporządzenie deklaracji podatkowej wraz z niezbędnymi załącznikami. Oczywiście wszystkie zeznania mogą zostać wydrukowane na oryginalnych wzorach deklaracji.Do największych zalet programu PITy Roczne należy przede wszystkim przyjazny dla użytkownika kreator deklaracji, który prowadzi użytkownika za rękę pytając o sposoby osiągania dochodów, wszelkie wartości liczbowe, niezbędne załączniki i formularze itp. W programie zapisano także pełną listę urzędów skarbowych w całej Polsce, co również ułatwia wypełnianie deklaracji. W bazie danych znajdziemy aktualne wzory deklaracji: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 , PIT-39, PIT-B, PIT/O, PIT-D, PIT-M, PIT/Z, PIT/ZG, PIT/2K.

2+2=