GRYForza Horizon 3 – wakacyjne szaleństwo!

Forza Horizon 3 – wakacyjne szaleństwo!

Wakacyjny klimat, piękna pogoda, ulubiona muzyka, świetne towarzystwo oraz wspaniałe widoki, a wszystko to za kierownicą aut marzeń – przepis na życie z marzeń? Owszem, ale jeśli kogoś nie stać na Lamborghini, widok z okna pada na szare blokowisko, zaś z nieba leje się deszcz, powinien sięgnąć po Forza Horizon 3 – to gwarancja wielu godzin świetnej zabawy.

 

Być może już na wstępie zdradziłem zakończenie, ale jeśli ktokolwiek zna serię Forza Horizon z pewnością wie, jaka może być ocena tej gry – bardzo wysoka. Poprzednie serie, goszczące jeszcze na Xbox 360 spotkały się z rewelacyjnym przyjęciem, więc nic dziwnego, że najnowsza, trzecia już odsłona to pewniak do tytułu jednej z najlepszych gir roku. Nowe rozwiązania, nowe auta, piękna grafika i mnóstwo ciekawych dodatków. 

 

Forza Horizon 3 – wakacyjne szaleństwo! - zdjęcie

 

Zacznijmy od najciekawszego. Otóż kupując grę Forza Horizon 3 dostajemy tak naprawdę dwie – jedną na Xbox One, drugą zaś na komputer PC. Wszystko to dzięki funkcji Crossplay, która znacząco rozszerza funkcjonalność gry. Co ciekawe, będziemy mogli rywalizować zarówno z graczami konsolowymi, jak i PC-towymi – być może to pierwszy krok w stronę rewolucji na rynku gier? Marzy nam się, aby kupując jedna grę, będziemy mogli odpalić ją na konsoli lub komputerze. 

 

Całą kampanię fabularną możemy przejść zarówno samodzielnie, jak również w czteroosobowym trybie kooperacji, a gdy istniejących wyścigów będzie nam mało - stworzymy własne, decydując o klasie aut, pogodzie czy porze dnia. Ponadto w grze będziemy mogli posłuchać ulubionych piosenek, które wcześniej wskażemy w opcjach. Nowości jest oczywiście o wiele więcej, a o wszystkich dowiemy się „na własnej skórze” za około miesiąc – premiera na obu platformach planowana jest na 27 września. 

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: