GRYJak grać w PS3 przez internet?

Jak grać w PS3 przez internet?

Masz dość rozgrywek z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję? Rozgrywki wieloosobowe pozwolą Ci odzyskać frajdę na nowo!

 

Gra na PS3 przez internet jest darmowa. Musisz jedynie dopiąć na ostatni guzik kwestie techniczne. By zacząć zabawę w sieci musisz:

 

1. Podłączyć konsolę do internetu

 

2. Posiadać i zalogować się na konto PSN

 

Aby rozpocząć grę na PS3 w internecie, upewnij się, że twoja konsola jest podłączona fizycznie do sieci. Jeśli masz w domu sieć WiFi - skorzystaj z naszego poradnika Jak w PS3 włączyć Wi-Fi?

 

Jak grać w PS3 przez internet? - zdjęcie

 

Jeśli chcesz podłączyć się drogą kablową, udaj się do Ustawienia sieci  -> Ustawienia połączenia internetowego i tam wybierz opcję połączenia przewodowego. Połączenie zostanie automatycznie nawiązane.

 

Następnie w menu konsoli odnajdziesz komunikat Zapisz się do PSN. Załóż konto na swój adres e-mail. Możesz ustawić automatyczne logowanie. 

 

PS3 daje możliwość posiadania listy znajomych, z którymi możesz wspólnie grać w trybie kooperacji lub w innym trybie rozgrywki. Jeśli nie posiadasz znajomych z daną grą, system sam znajdzie Ci graczy, z którymi możesz rywalizować. 

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: