MOBILEJak zlokalizować osobę po jej numerze komórki?

Jak zlokalizować osobę po jej numerze komórki?

Możliwość zlokalizowania osoby po jej numerze komórki może być bardzo przydatna w dwóch przypadkach – mając małe dziecko korzystające z telefonu, aby mieć nad nim kontrolę, a także w przypadku zagubienia urządzenia. Istnieje ciekawy sposób, dzięki któremu możemy zlokalizować osobę po jej numerze komórki. Poniżej przedstawiamy jak zlokalizować osobę po jej numerze komórki.

 

Jak zlokalizować osobę po jej numerze komórki?  - zdjęcie

Przechodzimy na stronę https://www.gdziejestdziecko.pl/, a następnie rejestrujemy się przechodząc do zakładki Zarejestruj. Wybieramy operatora sieci komórkowej danego numeru, którego chcemy zlokalizować, akceptujemy regulamin i klikamy przycisk Dalej.

W kolejnym oknie wybieramy interesujący nas poziom ochrony – większość z nich dostępna jest za darmo przez 7 dni. Jeśli nie mamy ochoty płacić po tym terminie, to możemy założyć nowe konto. Klikamy przycisk Dalej.

W kolejnym oknie pojawi się komunikat z kodem SMS jaki należy wysłać, aby aktywować usługę – wysłanie SMS-a jest darmowe. Po wysłaniu wiadomości klikamy przycisk Dalej.

Teraz będąc zalogowanym dodajemy odbiorców – zakładka Moje dzieci > Dodaj dziecko i wpisujemy numer telefonu oraz nazwę (najlepiej imię dziecka). Akceptujemy regulamin i klikamy Dalej.

Teraz z telefonu którego chcemy zlokalizować wysyłamy za darmo SMS pod numer 8099 o treści ZGODA. Teraz aby zlokalizować dziecko wystarczy wysłać SMS pod numer 8082 o treści GDZIE Imię/Pseudonim dziecka , lub GDZIE Numer telefonu dziecka.

Lokalizacja możliwa jest również z poziomu strony internetowej. Przechodzimy do https://www.gdziejestdziecko.pl/ , następnie Profil > Moje dziecko > Lokalizuj.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: