MOBILEJak zlokalizować osobę po jej numerze komórki?

Jak zlokalizować osobę po jej numerze komórki?

Możliwość zlokalizowania osoby po jej numerze komórki może być bardzo przydatna w dwóch przypadkach – mając małe dziecko korzystające z telefonu, aby mieć nad nim kontrolę, a także w przypadku zagubienia urządzenia. Istnieje ciekawy sposób, dzięki któremu możemy zlokalizować osobę po jej numerze komórki. Poniżej przedstawiamy jak zlokalizować osobę po jej numerze komórki.

 Przechodzimy na stronę https://www.gdziejestdziecko.pl/, a następnie rejestrujemy się przechodząc do zakładki Zarejestruj. Wybieramy operatora sieci komórkowej danego numeru, którego chcemy zlokalizować, akceptujemy regulamin i klikamy przycisk Dalej.

W kolejnym oknie wybieramy interesujący nas poziom ochrony – większość z nich dostępna jest za darmo przez 7 dni. Jeśli nie mamy ochoty płacić po tym terminie, to możemy założyć nowe konto. Klikamy przycisk Dalej.

W kolejnym oknie pojawi się komunikat z kodem SMS jaki należy wysłać, aby aktywować usługę – wysłanie SMS-a jest darmowe. Po wysłaniu wiadomości klikamy przycisk Dalej.

Teraz będąc zalogowanym dodajemy odbiorców – zakładka Moje dzieci > Dodaj dziecko i wpisujemy numer telefonu oraz nazwę (najlepiej imię dziecka). Akceptujemy regulamin i klikamy Dalej.

Teraz z telefonu którego chcemy zlokalizować wysyłamy za darmo SMS pod numer 8099 o treści ZGODA. Teraz aby zlokalizować dziecko wystarczy wysłać SMS pod numer 8082 o treści GDZIE Imię/Pseudonim dziecka , lub GDZIE Numer telefonu dziecka.

Lokalizacja możliwa jest również z poziomu strony internetowej. Przechodzimy do https://www.gdziejestdziecko.pl/ , następnie Profil > Moje dziecko > Lokalizuj.

2+2=