GRYJak grać przez internet w FIFA 15?

Jak grać przez internet w FIFA 15?

FIFA 15 daje sporo frajdy w trybie kariery, ale największe emocje gwarantuje gra z żywym przeciwnikiem. Jeśli nie możemy grać przy jednym komputerze czy konsoli w dwie lub więcej osób, możemy skorzystać z trybu multiplayer przez Internet. Jak grać przez internet w FIFA 15?

 

Jak grać przez internet w FIFA 15? - zdjęcie

 

Jeśli jesteś posiadaczem wersji PC, jedyne co musisz zrobić to uruchomić grę i wybrać odpowiednią opcję.  

 

Jeśli chcesz uczestniczyć w grach rankingowych, wybierz opcję Sezony online w menu głównym. Gra daje możliwość uczestniczenia w sezonach, w których zbierasz odpowiednie ilości punktów. Jeśli osiągniesz wymagany limit - awansujesz, jeśli nie spełnisz minimum - możesz spaść do niższej ligi i rywalizować z nieco gorszymi graczami. 

 

Do bezstresowych potyczek można wybrać towarzyskie mecze online. Ciekawą funkcją są Sezony współpracy, pozwalające na wspólną grę ze znajomymi przeciwko dwójce innych graczy.

 

FIFA 15 w wersji PC jest zintegrowana z cyfrowym sklepem firmy EA, Origin. Jego oficjalna aplikacja daje dostęp do gier, a tym samym – loguje nas w systemie producenta i wydawcy, więc rozpoczęcie zabawy online w FIFA 15 PC jest proste. 

 

Jak grać przez internet w FIFA 15? - zdjęcie 2

 

W przypadku wersji konsolowych musisz mieć pewność, że twoja konsola jest podłączona do internetu. Musisz również posiadać konto w usłudze PlayStation Network (dla konsol Sony) lub Xbox Live (dla konsol Microsoftu). 

 

W przypadku konsol dochodzi kwestia opłacania abonamentu za rozgrywki sieciowe, bowiem darmowe konto w przypadku konsol Xbox 360 i Xbox One nie daje możliwości gry przez Internet w żadną grę. Konieczne jest opłacanie abonamentu Gold. W przypadku konsol Sony, na PlayStation 3 tryb multiplayer jest darmowy dla wszystkich użytkowników, ale na PlayStation 4 konieczne jest opłacenie abonamentu PlayStation Plus, który daje również dostęp do darmowych gier i innych funkcji. 

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: