GRYWiedźmin 3: Krew i wino – kolejne DLC naszego hitu!

Wiedźmin 3: Krew i wino – kolejne DLC naszego hitu!

Już za kilka dni, dokładnie 31 maja odbędzie się premiera kolejnego dodatku do naszego rodzimego hitu – Wiedźmina 3. Nowe DLC nosi nazwę Krew i wino i przenosi nas do całkiem nowej krainy o nazwie Touissant. Szykuje się naprawdę wiele godzin świetnej zabawy. 

 

Akcja dodatku Krew i Wino przenosi nas do całkiem nowej krainy o nazwie Touissant. Co ciekawe, rozmiar nowego terenu niemal dorównuje temu, który znamy z podstawowej wersji gry - Wyspom Skellige. Jest to jedno z niewielu państw wiedźmińskiego uniwersum niedotkniętych jak dotąd wojenną pożogą. Niestety panująca w Touissant sielanka nie potrwa długo, gdyż znajdujące się na uboczu księstwo ma swoje mroczne oblicze. 

 

Wiedźmin 3: Krew i wino – kolejne DLC naszego hitu! - zdjęcie

 

Właściciele winnic prowadzą skrywaną wojnę nasyłając na konkurencję zbirów, natomiast w tajemniczych zakątkach krainy czają się groźne i niespotykane dotąd potwory i bestie. Jakby tego było mało, w miejscowości pojawia się ktoś nowy – morderca, który prawdopodobnie nie jest człowiekiem. 

 

Co prawda nowe DLC nie wprowadza wielu zmian w ogólnej mechanice gry, ale wraz z nowym wątkiem fabularnym czekają na nas liczne zadania, poboczne misje (jest ich aż 90!) oraz mnóstwo nowych postaci. Co więcej, podczas gry Geralt stawi czoła aż 20 nowym przeciwnikom. Jakby tego było mało, dodatek wprowadza aż 30 niedostępnych do tej pory broni oraz 100 nowych elementów zbroi, zwiększono również maksymalny poziom rozwoju postaci, możliwy do uzyskania dzięki opcji New Game Plus. Mało?

 

Wiedźmin 3: Krew i Wino oferuje także nowe rodzaje aktywności. Przykładowo możemy wziąć udział w turniejach rycerskich, jak również rozbudować winnicę Corvo Bianco, pełniącej rolę naszej siedziby i zapewniającej bohaterowi szereg dodatkowych korzyści. To chyba wystarczająca zachęta do tego, aby poczekać cierpliwie te kilka dni na ten świetnie zapowiadający się dodatek.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: