MOBILEJak grać w gry Flash na Androidzie?

Jak grać w gry Flash na Androidzie?

Niestety, Android nie posiada wsparcia dla technologii flash, co powoduje, że w telefonach i tabletach nie ma możliwości wyświetlania stron flash czy grania w gry. Jest jednak sposób, by grać w gry flash na Androidzie. 

 

Jak grać w gry Flash na Androidzie? - zdjęcie

 

Wiele zależy od wersji Androida. Jeśli twój system operacyjny jest w wersji do 4.0, możesz zainstalować oficjalną wtyczkę firmy Adobe, dostępną pod adresem https://download.macromedia.com/pub/flashplayer/installers/archive/android/11.1.115.81/install_flash_player_ics.apk.

 

Daje ona dostęp do obsługi flash w przeglądarce internetowej (Internet). Plik .apk należy przekopiować do pamięci telefonu lub na kartę pamięci, w eksploratorze plików (np. File Manager) odnaleźć go i rozpocząć instalację. Jeśli pojawi się błąd dostępu, oznacza to, że w ustawieniach należy zezwolić na instalację aplikacji z innych źródeł niż Google Play. System sam przeniesie nas do odpowiedniego ekranu w menu, gdzie włączymy tę opcję. 

 

Jak grać w gry Flash na Androidzie? - zdjęcie 2

 

Jak grać w gry Flash na Androidzie? - zdjęcie 3

 

Kolejnym rozwiązaniem jest instalacja programu Odtwarzacz SWF, który można zaleźć w sklepie Google Play. Jest to program, dzięki któremu można uruchamiać pliki SWF, czyli flashowe, umieszczone na karcie pamięci. Program działa na telefonie wyposażonym w system Android 2.2 lub nowszy i nadaje się do uruchamiania gier flash.

Autor

Michał
2+2=

Komentarze - Jak grać w gry Flash na Androidzie?

  • ~ Eloelo Morze być

PARTNERZY SERWISU: