MOBILENajlepsze strzelanki na iPhone

Najlepsze strzelanki na iPhone

Strzelaniny to jeden z najpopularniejszych gatunków gier, dostępnych dla użytkowników iPhone'a. Duży wybór nie zawsze równoznaczny jest z gwarancją wysokiej jakości zabawy – zwłaszcza, jeśli dopiero rozpoczynamy poszukiwania najlepszych gier tego rodzaju. Aby oszczędzić Wam poszukiwań, prezentujemy pięć najciekawszych gier z gatunku strzelanek dostępnych na iPhone'a. Odpalając wymienione tytuły można mieć pewność wysokiej jakości zabawy.

DEAD TRIGGER

Można bez cienia obawy zaryzykować stwierdzenie, że DEAD TRIGGER jest dla iPhone'a takim tytułem, jak dla komputerów PC i konsol stacjonarnych seria Call of Duty. Najwyższej jakości grywalność, klimat i dopracowana do granic możliwości grafika to główne zalety jednej z najlepszych strzelanine FPS z tego zestawienia. Spory nacisk położono na zaawansowaną fizykę, sugestywną ścieżkę dźwiękową i mnogość trybów rozgrywki.

Najlepsze strzelanki na iPhone - zdjęcie

DEAD TRIGGER oferuje dostęp zarówno do rozbudowanej fabuły, gdzie czeka na nas ponad 21 broni do wykorzystania w 10 zróżnicowanych lokacjach, lecz także ciekawe tryby sieciowe, z naciskiem na Survivor, gwarantujący bezustanne rozprawianie się z hordami zombie. Spora grywalność i całkowicie darmowy dostęp do główne atuty przemawiające za wypróbowaniem tego tytułu w pierwszej kolejności.

iSniper 3d Arctic Warfare

Jeśli szukasz strzelaniny na iPhone'a, pozwalającej wcielić się w profesjonalnego snajpera, to iSniper 3d Arctic Warfare będzie w tej sytuacji najlepszym wyborem. Gracz zostaje wrzucony w samo centrum śnieżnych kompleksów, które umożliwią skuteczne polowanie na przeciwników z kilkuset metrów. Do dyspozycji oddano zróżnicowane lokacje, a także 10 typów broni.

Najlepsze strzelanki na iPhone - zdjęcie 2
iSniper 3d Arctic Warfare choć przedstawiony jest z perspektywy FPP to jednak odbiega od klasycznych gier tego typu. Tutaj musimy do każdego przeciwnika podchodzić powoli, gdyż pójście na żywioł doprowadzi do rychłej śmierci. Zadbano przy tym o odpowiednią fabułę, która motywuje do ukończenia kampanii.

Trigger Fist

Trigger Fist to obok omawianego DEAD TRIGGER jedna z najbardziej rozbudowanych strzelanin sieciowych na iPhone'a. Dostępna jest zupełnie za darmo, zaś akcja gry pokazana jest z perspektywy TPP. Do dyspozycji oddano zróżnicowane tryby rozgrywki zaczynając od eliminacji wszystkich przeciwników na arenie, poprzez drużynowy Deathmatch czy specjalny tryb Sacred Goat. Co ciekawe, jeśli nie mamy w danym momencie połączenie z Internetem, to możemy rywalizować z komputerowymi przeciwnikami w trybie offline.


Najlepsze strzelanki na iPhone - zdjęcie 3
Trigger Fist oprócz dopracowanej oprawy audiowizualnej, oferuje mnogość opcji rozwoju bohatera, łącznie z nakładaniem na niego dodatkowych skórek i możliwością zdobywania unikalnych broni. Wsparcie usługi Game Center oraz unikalne Osiągnięcia motywują dodatkowo do rywalizacji, poprzez wykonywanie specjalnych misji i zadań. Jeśli marzyliście o grze w stylu Socom – jedna z najpopularniejszych sieciowych strzelanin TPP na konsole – na iPhonie, to Trigger Fist jest pozycją obowiązkową.

Resident Evil 4: PLATINUM

Resident Evil 4: PLATINUM to jedna z najlepszych odsłon kultowej serii z gatunku survial – horror. Wcielamy się w postać Leona Kennedy, który trafia do mrocznej wioski osadzonej w Hiszpanii, gdzie porwano Ashley - córkę prezydenta USA. Naszym zadaniem jest nie tylko odbić niewiastę, ale także rozwiązać zagadkę przemiany ludzi w krwiożercze bestie.

Najlepsze strzelanki na iPhone - zdjęcie 4
Resident Evil 4: PLATINUM cechuje się mrocznym klimatem, zróżnicowanymi miejscówkami (wioska, zamek, wyspa), dodatkowymi trybami rozgrywki (tryb Mercenaries polegający na zabiciu jak największej liczby przeciwników) oraz możliwością zagrania jako Ada Wong. Wygodne sterowanie, dopracowana oprawa AV, a także ciekawa fabuła to główne zalety tej produkcji. Jeśli nie próbowaliście wersji na PC lub konsole stacjonarne, to warto spróbować odsłony na iPhone'a.

Call of Duty: Zombies

Fani serii Call of Duty z pewnością pamiętają tryb Zombies, obecny na PC oraz konsolach stacjonarnych. Teraz uzytkownicy iPhone'a otrzymali osobną grę o nazwie Call of Duty: Zombies, gdzie pierwsze skrzypce grają właśnie zombie. Naszym zadaniem jest pokonywać kolejne fale wroga, barykadując się w strategicznych punktach i zabijając kolejnych przeciwników. Pomiędzy rundami możemy wydać zarobione pieniądze na nowe bronie i pancerze, dzięki czemu rozgrywka z każdym etapem jest bardziej wymagająca.

Najlepsze strzelanki na iPhone - zdjęcie 5
Call of Duty: Zombies oferuje starannie zaprojektowane poziomy, zróżnicowane misje i dużą grywalność, dzięki intuicyjnemu systemowi walki. Nie zabrakło przy tym wielu ciekawych przeciwników, płynnej animacji oraz możliwości zdobycia ukrytych broni. Fanii serii Call of Duty poczują się jak w domu, zaś nowi gracze będą pochłonięci rozgrywką na długie godziny.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: