MOBILEProblem z youtube – czarny ekran

Problem z youtube – czarny ekran

YouTube to najpopularniejszy serwis na świecie, służący do oglądania klipów wideo w trybie online. Przeglądając każdego dnia zasoby serwisu może pewnego razu odmówić posłuszeństwa. W takiej sytuacji najczęściej w miejscu, gdzie powinien być wyświetlany film pojawia się czarny ekran. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Poniżej przedstawiamy sposoby na rozwiązanie problemu z czarnym ekranem w serwisie YouTube.

 

Problem z youtube – czarny ekran - zdjęcie

1. Przechodzimy na wybrany adres z klipem wideo, klikamy prawym przyciskiem myszy na okno, a następnie przechodzimy do zakładki Ustawienia. W nowym oknie klikamy ikonkę monitora znajdującą się w lewym dolnym rogu okna, a następnie wyłączamy opcję "Włącz wyświetlanie sprzętowe".

2. Czarny ekran w serwisie YouTube może oznaczać, że nie mamy zainstalowanego programu Adobe Flash Player. Jeśli wcześniej był zainstalowany to należy go odinstalować i spróbować zainstalować ponownie.

3. Warto również przeinstalować aktualnie używaną przeglądarkę internetową, a także komponenty Adobe i Java. Przyczyną niedziałającego filmu może być również zaśmiecony dysk. W takiej sytuacji polecamy wyczyścić system ze śmieci oraz plików systemowych. W tym celu można skorzystać z darmowych programów zewnętrznych, takich jak CCleaner, AdwCleaner lub AppCleaner.

Autor

Lukasz
2+2=

Komentarze - Problem z youtube – czarny ekran

  • ~ Marta Dzięki ogromne, przeinstalowałam wszystkie rozszerzenia i nawet samą przeglądarkę i nic nie działało, a to się okazało taką pierdołą... Wielkie 5 gwiazdek.

PARTNERZY SERWISU: