MOBILESpotify – cała muzyka za złotówkę!

Spotify – cała muzyka za złotówkę!

Muzyka towarzyszy wielu osobom każdego dnia, zaś zapisane w komputerze lub trzymane na półce płyty zajmują mnóstwo miejsca. A może by tak to wszystko przenieść do Internetu i słuchać w każdej wolnej chwili bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy? Taką możliwość oferuje serwis Spotify w wersji Premium, który jest teraz w świetnej promocji!

 

Zacznijmy od podstaw. A więc Spotify to bezpłatna aplikacja pełniąca rolę klienta i swego rodzaju łącznika pomiędzy serwisem udostępniającym muzykę, a użytkownikiem. Za jej pomocą możemy zarówno odtwarzać muzykę, ale również wyszukiwać wykonawców, utwory, zapisywać ulubione albumy, segregować je, itp. Należy pamiętać, że do działania niezbędne jest połączenie internetowe. Gdy ten warunek zostanie spełniony, otwiera się przed nami ogromna biblioteka zawierająca kilka milionów utworów większości wykonawców i zespołów na świecie.

 

Spotify – cała muzyka za złotówkę! - zdjęcie

 

 

Na uwagę zasługuje również intuicyjny interfejs o miłym dla oka układzie. Oprócz normalnych utworów możemy również słuchać rozgłośni radiowych o różnej charakterystyce, zazwyczaj dopasowanej do naszego ulubionego gatunku muzyki. Co ciekawe, za pomocą aplikacji Spotify możemy także zarządzać biblioteką muzyczną zapisaną na dysku twardym komputera. Na uwagę zasługują także rozwinięte opcje społecznościowe, dzięki którym możemy rekomendować utwory swoim znajomym, słuchać ich kolekcji, ulubionych rozgłośni, itp. Możemy także komentować piosenki, tworzyć swoje ulubione playlisty i kolejki odtwarzania, studiować historię wykonawców, ich dokonania a nawet sprawdzać, gdzie grają najbliższy koncert.

 

Aby w pełni skorzystać z dobrodziejstw Spotify, należy założyć bezpłatne konto. To jednak dopiero początek, gdyż pełnię możliwości odkryjemy w wersji Premium, czyli bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń. Obecnie można skorzystać ze świetnej promocji, która oferuje pełen dostęp do serwisu przez trzy miesiące za 99 groszy! Po tym okresie miesięczny abonament wynosi niecałe 20 złotych. Dużo? Zależy jak na to spojrzymy. Prawdę mówiąc 20 złotych za dostęp do tak ogromnej biblioteki muzycznej, w pełni legalnie i wygodnie nie jest wygórowaną kwotą.

 

 

Reasumując: Jeśli nigdy nie korzystałeś ze Spotify, ale do tej pory odstraszały Cię opłaty, zainwestuj złotówkę i sprawdź, czym ludzie się tak zachwycają. Ale uwaga! Nie miej potem pretensji do nas, jeśli nie będziesz już chciał rezygnować!

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: