MOBILEJak zablokować płatne smsy?

Jak zablokować płatne smsy?

Jeśli planujemy uczestnictwo w różnego rodzaju konkursach tele-audio, to musimy liczyć się z poniesieniem dodatkowych kosztów z tytułu płatnych wiadomości SMS. Jeśli jest to nasz świadomy wybór, to jeszcze nie powinniśmy mieć z tego tytułu problemów – wystarczy samemu zrezygnować z udziału. Gorzej, jeśli to do nas przychodzą podejrzane płatne SMSy, na które nie mamy wpływu. Istnieje jednak proste rozwiązanie tego problemu.

 

Jak zablokować płatne smsy? - zdjęcie

Jak zablokować płatne smsy w sieci Play?

Aby zablokować płatne smsy w sieci Play, należy wysłać SMS o treści STOP pod numer 6000. Aby sprawdzić listę aktywnych subskrypcji, tzn. od kogo otrzymujemy taką wiadomość, można wysłać SMS o treści LISTA pod numer 6000.

Jak zablokować płatne smsy w sieci T-Mobile?

Aby zablokować płatne smsy w sieci T-Mobile, należy zadzwonić do biura obsługi abonenta pod numer (22) 413 69 96 lub 602 900 000.

Jak zablokować płatne smsy w sieci Orange?

Aby zablokować płatne smsy w sieci Orange, należy zalogować się na swoje konto internetowe, a następnie zablokować wszystkie subskrypcje przechodząc pod ten adres.

Jak zablokować płatne smsy w sieci Plus?

Aby zablokować płatne smsy w sieci Plus, należy wysłać SMS o treści START BLOKADA pod numer 8888. Aby sprawdzić listę aktywnych subskrypcji, wysyłamy SMS o treści LISTA pod numer 8888.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: