MOBILEDarmowe gry RPG na iPhone

Darmowe gry RPG na iPhone

RPG to jeden z najpopularniejszych gatunków gier na iPhone'a. Spora część dostępnych tytułów jest jednak płatna. Poniżej przedstawiamy najciakwsze naszym zdaniem darmowe gry RPG na iPhone.

Angry Birds Epic

Angry Birds Epic to bardzo wciągająca gra RPG osadzona w uniwersum Angry Birds – popularnej serii gier logiczno – zręcznościowych od Rovio. Mamy tu spory wybór dostępnej broni, zbroi, a także magii. Podobnie jak w przypadku innych gier z serii, tak i tutaj pojawia się duża dawka humoru, a wszystko to w bajkowej i niezwykle szczegółowej oprawie graficznej.

 

Darmowe gry RPG na iPhone - zdjęcie

Angry Birds Epic cechuje się turowym systemem walki. Wśród przeciwników znajdziemy tu m.in. Znane już świnki z gry Bad Piggies. Mamy tu zróżnicowane lokacje, a nawet ciekawą fabułę, która motywuje do ukończenia rozgrywki. Angry Birds Epic dostępny jest do pobrania całkowicie za darmo.

Kim Kardashian: Hollywood

Kim Kardashian: Hollywood  może nie należy do ścisłych przedstawicieli giere RPG, jednak posiada sporo elementów zapożyczonych z tego gatunku. Zadaniem gracza jest umacnianie swojej pozycji przyszłej gwiazdy Hollywood. Aby tego dokonać musimy być stale w centrum uwagi. Gra wymaga od nas uczestniczenia w bankietach, imprezach dla celebrytów czy pokazach mody.

 

Darmowe gry RPG na iPhone - zdjęcie 2

Kim Kardashian: Hollywood dostepna jest w modelu free-to-play, jednak za prawdziwą walutę można kupować rozmaite dodatki. Na uwagę zasługuje wprowadzenie rozbudowanej fabuły, oprawa graficzna oraz klimat produkcji. Jeśli marzyłeś o zostaniu celebrytą, to teraz jest ku temu znakomita okazja.

The Sims Free Play


The Sims Free Play to darmowy symulator życia, który umożliwia wcielenie się w postać Simów, a następnie prowadzić wirtualne życie. Wersja na iPhone została wydana w modelu free-to-play, umożliwiając nadawanie bohaterom różnych cech charakteru, wyglądu czy zachowań. Możemy stworzyć od podstaw postać, która będzie specjalizować się w określonych zawodach lub mająca własne zwyczaje.

 

Darmowe gry RPG na iPhone - zdjęcie 3

The Sims Free Play umożliwia obserwację Simów od ich urodzenia, poprzez dorastanie, chodzenie na pierwsze randki, a nawet wychowywanie potomstwa czy chodzenie do pracy. Gra pozwala na budowanie własnych domów oraz dodawanie elementów otoczenia – np. urządzanie mieszkania. Dodatkową cechą jest ładna oprawa graficzna i długi czas rozgrywki.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: