MOBILEDarmowe gry RPG na Windows Phone

Darmowe gry RPG na Windows Phone

W poniższym zestawieniu prezentujemy najciekawsze i zarazem darmowe gry RPG na Windows Phone, które powinny zainteresować wszystkich miłośników tego gatunku, oferując wiele godzin zabawy.

 

Legendary Titans

Legendary Titans to jedna z najlepszych i najbardziej rozbudowanych darmowych gier RPG na Windows Phone. Wcielamy się w postać lorga, którego zadaniem jest ocalenie świata przez tytułowymi legendarnymi tytanami. Tytuł wyróżnia się olbrzymim rozbudowaniem, na które składa się duża liczba statystyk postaci. W trakcie kolejnych zadań zdobywać będziemy poziomy doświadczenia, a także surowce – złoto i srebro, dzięki któremu kupily lepszy sprzęt.

 

Darmowe gry RPG na Windows Phone - zdjęcie

Legendary Titans pozwala również rozpoczęcie zabawy na urządzeniu mobilnym, a następnie dokończenie zabawy na komputerze z systemem Windows. Spore możliwości rozwoju, efektowne walki, klimat oraz długi czas rozgrywki to główne cechy tej produkcji – a wszystko to całkowicie za darmo.

Rule The Kingdom

Rule the Kingdom jest grą z gatunku Action RPG. Na uwagę zasługuje rozbudowana i wielowątkowa fabuła, która trzyma nie pozwala zatrzymać zabawę do czasu jej ukończenia. Już od pierwszych minut zabawy mamy pełny wpływ na kierunek rozwoju bohatera – możemy mu nadać imię, wybrać profesje oraz ustalić najbardziej odpowiedni ekwipunek.

 

Darmowe gry RPG na Windows Phone - zdjęcie 2

Aby przetrwać w brutalnym świecie Rule the Kingdom musimy regularnie wzmacniać naszą drużynę rekrutując kolejnych bohaterów. Na uwagę zasługuje również intuicyjne sterowanie dotykowe, klimat produkcji, zaskakujące zwroty akcji oraz długi czas rozgrywki. Gra dostępna jest całkowicie za darmo.

Legends of Descent


Legends of Descent to kolejna warta uwagi produkcja RPG dostępna za darmo na Windows Phone. Jeśli marzyliście o grze w stylu Diablo na urządzeniu mobilnym, to jest to idealna pozycja dla was. Grafika nie jest może najwyższych lotów, ale posiada swój specyficzny urok nawiązując do 8-bitowych produkcji. Kamera umiejscowiona jest z lotu ptaka, zaś bohater może poruszać się w czterech kierunkach.

 

Darmowe gry RPG na Windows Phone - zdjęcie 3

Legends of Descent prawdziwy pazur pokazuje w trakcie eksploracji kolejnych lokacji. Na uwagę zasługują spore możliwości rozwoju bohatera, duża ilość ekwipunku do zdobycia i szereg zdolności specjalnych bohatera. Jeśli wciąż brakuje wam gier w stylu Diablo, to omawiana tu produkcja powinna spełnić wasze oczekiwania.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: