MOBILEDarmowe gry zręcznościowe na iPhone

Darmowe gry zręcznościowe na iPhone

Zręcznościówki to jeden z najpopularniejszych gatunków gier wśród użytkowników iPhone. Ze względu na szeroki wybór czasem trudno znaleźć interesującą, a przy tym darmową produkcję. Poniżej przedstawiamy najlepsze naszym zdaniem darmowe gry zręc znościowe na iPhone.

Fightback


Jeśli pamiętacie czasy salonów gier to z pewnością pamiętacie scrollowane bijatyki w kooperacji z innymi graczami. Dobrym przykładem jest choćby kultowa Vendetta czy Double Dragon. Fightback powraca to tych klimatów, oferując za darmo jeden z najlepszych tytułów z gatunku chodzonych bijatyk na iPhone'a. Zaletą jest rozbudowany system walki, który umożliwia tworzenie rozbudowanych combosów.

 

Darmowe gry zręcznościowe na iPhone - zdjęcie

Fightback oferuje dostęp do zróżnicowanych poziomów (ponad 100 do zaliczenia!), różniących się wyglądem, siłą przeciwników oraz klimatem. Na uwagę zasługuje oprawa audiowizualna, która jest dopracowana niemal do perfekcji, przypominając stylistyką kultowe produkcje z salonów gier. Oprócz ciosów ręką i nogami, możemy także korzystać z dostępnego uzbrojenia. Ponadto na bohatera możemy nakładać pancerze chroniące przed obrażeniami. Warto sprawdzić ten tytuł, gdyż oferuje długie godziny zabawy i to całkowicie za darmo.

Pocket Mine

Pocket Mine to darmowa i niezwykle wciągająca gra zręcznościowa. Jako młody i niedoświadczony górnik, musimy stale eksplorować tereny pod ziemią w celu zdobycia jak największej liczby skarbów. Naszą główną bronią jest kilof, który pomoże utorować drogę do podziemi. Aby nie było za prosto, przez cały czas ekran bezustannie się obniża. Musimy szybko schodzić w dół, gdyż jeśli ekran się obniży na tyle, że górnik zniknie z pola widzenia, to musimy powtarzać misję od nowa.

 

Darmowe gry zręcznościowe na iPhone - zdjęcie 2

Pocket Mine cechuje się nieskomplikowanymi zasadami rozgrywki, przyjemną dla oka oprawą, klimatem i intuicyjnym sterowaniem. Po drodze będziemy zbierać poukrywane pomiędzy skałami sprzęt, który ułatwi pokonywanie kolejnych przeszkód. Warto dodać, że sejwy są kompatybilne pomiędzy urządzeniami iPhone i iPad. Pocket Mine oferuje ciekawą rozgrywkę, którą można cieszyć się zupełnie za darmo.

Robot Unicorn Attack 2


Robot Unicorn Attack 2 to druga część popularnej gry zręcznościowej, która zadebiutowała kilka lat temu na PC oraz urządzenia mobilne. Siłą tego tytułu jest prostota rozgrywki oraz stale wzrastający poziom trudności. Wcielamy się w tytułowego mechanicznego jednorożca, który automatycznie pędzi w prawą stronę ekranu. Zadanie gracza jest proste – należy omijać przeszkody i przeskakiwać pojawiające się regularnie przepaście. Zadanie nie jest proste, gdyż co chwila pojawiają się trudniejsze pułapki do ominięcia. Jeden błąd kończy zabawę i musimy zaczynać od nowa, co stało się głównym powodem, dla którego gra tak uzależnia.

 

Darmowe gry zręcznościowe na iPhone - zdjęcie 3

Robot Unicorn Attack 2 otrzymał przemodelowany system rozgrywki. Sterowanie dotykowe jest teraz bardziej precyzyjne. Ulepszeniu doczekała się również oprawa graficzna, która jest bardziej kolorowa od poprzednika. Na uwagę zasługuje również tryb multiplayer, gdzie można rywalizować ze znajomymi – zwycięzcą jest gracz, który dłużej pozostanie przy życiu. Tytuł można pobrać całkowicie za darmo.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: