MOBILEJak doładować konto w sieci Plus?

Jak doładować konto w sieci Plus?

Masz problem z doładowaniem konta w telefonie w sieci Plus? Poniżej przedstawiamy najszybsze i najpopularniejsze sposoby na doładowanie konta w sieci Plus.

 

Jak doładować konto w sieci Plus?  - zdjęcie

1. Telekarta Plus

To jeden z najpopularniejszych sposobów doładowania konta w sieci Plus. Telekartę Plus można kupić w formie telekarty elektronicznej, będącej wydrukiem z terminala, w formie karty-zdrapki (np. w marketach czy kioskach) czy w formie wydruku z bankomatu.

Telekarta Plus składa się z 16-cyfrowego kodu doładowującego. Jak doładować konto w sieci Plus przy użyciu Telekarty?

Wpisując kod *123*TELEKOD# , a następnie wciskając symbol zielonej słuchawki.

Wpisując kod *123*TELEKOD#NR_TELEFONU# - gdzie w miejscu NR_TELEFONU wpisujemy nasz numer telefonu, a następnie wciskając symbol zielonej słuchawki.

Dzwoniąc pod numer 5555 lub (22) 426 5555.

2. Doładowanie przez Internet

Innym popularnym sposobem jest doładowanie konta w sieci Plus przez Internet. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że można otrzymać nawet 20% więcej doładowania w przypadku wyboru kwoty od 20 do 99 zł. Jeśli wybierzemy doładowanie powyżej 150 zł to możemy otrzymać nawet 20% doładowania gratis.

Jak doładować telefon w sieci Plus przez Internet?

1. Przechodzimy na stronę https://www.doladuj.plus.pl/

2. Uzupełniamy kolejne pola: nasz numer telefonu, potwórz podany wcześniej numer telefonu oraz wpisujemy kwotę doładowania.

3. Poniżej wpisujemy nasz adres e-mail w celu potwierdzenia transakcji.

4. W kolejnym oknie niżej wybieramy sposób płatności – w tym celu wybieramy bank w którym posiadamy konto, po czym zostajemy przeniesieni do logowania strony naszego banku, gdzie wykonujemy standardowy przelew za usługę doładowania.

5. Poniżej możemy jeszcze wybrać termin przypomnienia o doładowaniu, a na końcu klikamy w przycisk Zasil telefon.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: