MOBILEJak ściągać na Androida?

Jak ściągać na Androida?

Android to system operacyjny, który w działaniu podobny jest do popularnego Windowsa czy Maco OS. W związku z tym możemy dzięki niemu wykonywać szereg różnych czynności, w tym pobierać pliki z Internetu. Korzystając ze smartfona lub tabletu z Androidem możecie bez problemu pobierać zdjęcia, muzykę, filmy czy aplikacje. Jak to zrobić? Jest kilka sposobów. Te najlepsze opiszemy w dalszej części tekstu.

 

Jak ściągać na Androida? - zdjęcie

 

Klient torrent

Zapewne wielu z Was korzysta z tzw. torrentów na swoim domowym komputerze. Nie wszyscy jednak wiedzą, że za pomocą smartfona z Androidem także można pobierać pliki w ten właśnie sposób. Co będzie potrzebne? Przede wszystkim jeden z popularnych klientów sieci Torrent. My proponujemy darmową aplikację BitTorrent. To przede wszystkim ze względu na niewielki rozmiar, prostotę obsługi oraz dużą stabilność pracy. Bit Torrent pobierzecie za darmo TUTAJ. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji, ta od razu gotowa jest do działania. Aby pobrać interesujące nas pliki dzięki BitTorrentowi należy znaleźć do nich linki sieci torrent. Istnieje całe mnóstwo stron internetowych, które oferują linki do aplikacji, gier, filmów, muzyki czy dokumentów. Pamiętajcie jednak, aby przed skorzystaniem z takiej strony upewnić się, że materiały tam zawarte są w pełni legalne, a ich autorzy zezwalają na darmowe rozpowszechnianie.

 

Jak ściągać na Androida? - zdjęcie 2

 

 

Podstawowy zapis pliku

Pliki na Androida można pobierać także bezpośrednio z odnośników umieszczonych na stronach internetowych. Wystarczy, że znajdziemy jakiś serwis oferujący pliki do pobrania i klikniemy w odpowiedni link. System zapyta nas czy na pewno chcemy pobrać dany plik. Po kliknięciu OK następuje automatyczne pobieranie. Materiały zapisywane są do katalogu POBRANE. Ten możecie znaleźć w menu głównym Waszego urządzenia lub za pomocą jednego z darmowych menadżerów plików.

 

Jak ściągać na Androida? - zdjęcie 3

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: