MOBILEJak skonfigurować funkcje Moja rodzina w Nokia Lumia?

Jak skonfigurować funkcje Moja rodzina w Nokia Lumia?

Funkcję Moja rodzina można aktywować we wszystkich urządzeniach mobilnych z systemem Windows Phone 8.1. Dzięki niej możemy ustalić, jakie materiały może pobierać nasze dziecko. W tym poradniku pokazujemy jak skonfigurować funkcje Moja rodzina w Nokia Lumia i innych urządzeniach z systemem Windows Phone.

 

Jak skonfigurować funkcje Moja rodzina w Nokia Lumia?  - zdjęcie

1. Przechodzimy do usługi Moja rodzina pod adres https://login.live.com/login.srf?wa=wsignin1.0&rpsnv=12&ct=1412074434&rver=6.2.6289.0&wp=MBI_SSL&wreply=https:%2F%2Fwww.windowsphone.com%2Fauth%2Fcomplete-signin%3FreturnUrl%3Dhttps%25253a%25252f%25252fwww.windowsphone.com%25252fpl-PL%25252ffamily&lc=1045&id=268289, a następnie logujemy się na konto Microsoft lub tworzymy nowe, jeśli nie posiadamy.

2. Przechodzimy na stronę ustawień funkcji Moja rodzina i klikamy Rozpocznij. Jeśli nie dodaliśmy wcześniej konta dziecka można to zrobić teraz poprzez kliknięcie opcji Dodaj dziecko.

3. Aby dodać dziecko klikamy opcję Przejdź na stronie ustawień funkcji Moja rodzina. Teraz należy zalogować się do konta Microsoft podając dane logowania w telefonie, które używa dziecko.

4. Od teraz jeśli dziecko będzie chciało pobrać dowolną grę lub aplikację, to na konto Microsoftu rodzica będzie przychodziło powiadomienie z prośbą o akceptację – dopiero po wyrażeniu zgody dziecko otrzyma dostęp do wybranych materiałów.

5. Ponadto w obszarze Pobieranie gier i aplikacji, możemy wybrać czy dziecko może pobierać materiały darmowe, darmowe i płatne lub całkowicie zablokować możliwośc pobierania. Tutaj również znajdziemy Filtr klasyfikacji gier, który ogranicza dostęp do wybranych tytułów – np. na podstawie kategorii wiekowej lub gatunku.

Autor

Lukasz
2+2=

Komentarze - Jak skonfigurować funkcje Moja rodzina w Nokia Lumia?

  • ~ crazykocur Gdzie jest przycisk Rozpocznij???

PARTNERZY SERWISU: