MOBILEMeizu Pro 7 i Pro 7 Plus - bez zbędnej skromności!

Meizu Pro 7 i Pro 7 Plus - bez zbędnej skromności!

Nie każdy zna firmę Meizu, ale zapewne już wkrótce o niej usłyszy, gdyż na rynku mają pojawić się naprawdę interesujące smartfony. Mowa o modelu Pro 7 oraz Pro 7 Plus. Oprócz ponadprzeciętnych parametrów, znajdziemy tu między innymi niewielki dodatkowy ekran na tylnym panelu. Zapowiada się ciekawie!

 

Meizu Pro 7 i Pro 7 Plus - bez zbędnej skromności! - zdjęcie

 

Zacznijmy jednak od podstaw, czyli parametrów. Mniejsza wersja dysponuje ekranem o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), większa zaś opatrzona dopiskiem Plus legitymuje się ekranem o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli). We wnętrzu wyląduje odpowiednio procesor MediaTek Helio P25 lub Helio X30, 4 i 6 GB pamięci RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Poza tym większość parametrów jest bardzo podobna.

 

Oprócz dużych ekranów oba modele wyposażone zostaną w dodatkowy ekran o przekątnej 2 cali i rozdzielczości 536 x 240 pikseli umieszczony pod modułem aparatów na tylnym panelu. Za jego pomocą można kontrolować wybrane funkcje smartfona, w tym sterować odtwarzaczem czy zarządzać powiadomieniami. Wyświetla on także podstawowe informacje z preinstalowanych aplikacji, np. liczbę pokonanych kroków.

 

Meizu Pro 7 i Pro 7 Plus - bez zbędnej skromności! - zdjęcie 2

 

 

Oprócz tego Meizu zastosuje standard szybkiego ładowania mCharge 4.0. Dzięki wykorzystaniu ładowarki o mocy 25 W (5 V/5 A) możliwe ma być doładowywanie ogniwa w modelu Pro 7 od zera do ok. 67 proc. w czasie zaledwie 30 min. Całość prezentuje się naprawdę rewelacyjnie i innowacyjnie – nie jest tylko kopią innych modeli, jak większość smartfonów na rynku.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: