MOBILENoworoczne obowiązki - jak nad nimi zapanować?

Noworoczne obowiązki - jak nad nimi zapanować?

Być może pytanie brzmi nieco jak wyjęte z tygodnika z programem telewizyjnym, ale osoby, które dużo pracują, mają na głowie wiele projektów i zleceń, bardzo często potrzebują wsparcia ze strony rozwiązań elektronicznych. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi program Wunderlist, czyli multiplatformowy kombajn do zadań specjalnych.

 

Wunderlist to bardzo ciekawa i niezwykle funkcjonalna platforma do tworzenia, edytowania i zarządzania listami zadań, projektów i innych rzeczy do wykonania. Niewątpliwie największą zaletą programu jest jego multiplatformowość, dzięki czemu program dostępny jest na praktycznie każdej platformie zarówno stacjonarnej, jak i mobilnej. Oznacza to, że możemy korzystać z usługi na systemie Windows, Linuks czy też Mac OS, ale również na systemach mobilnych tj. Google Android i urządzeniach z serii iPhone, iPad, Kindle, Chromebook, itp. Oczywiście do swojej listy zadań mamy dostęp również z poziomu przeglądarki internetowej. Reasumując – niczego nie przegapimy!

 

Noworoczne obowiązki - jak nad nimi zapanować? - zdjęcie

 

Program Wunderlist spodoba się przede wszystkim estetom, którzy zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale i aspekty wizualne. W głównym oknie programu znajdziemy skrzynkę odbiorczą oraz pełen wykaz wszystkich stworzonych przez użytkownika list z przyporządkowanymi zadaniami. Oprócz zwykłej informacji o zadaniu, może być ono opatrzone notatką, datą ukończenia z możliwością cyklicznego powtarzania. Nie zabrakło również możliwości ustawienia przypomnienia, aby o niczym nie zapomnieć. To idealne rozwiązanie dla osób, które codziennie mają wiele rzeczy do zrobienia, np. dla redaktorów lub copywriterów, którzy współpracują z wieloma firmami jednocześnie. 

 

Wunderlist umożliwia synchronizację wszystkich informacji w ramach tego samego konta na różnych urządzeniach, co w praktyce oznacza, że zadanie utworzone, np. na komputerze w pracy będzie widoczne w smartfonie lub komputerze prywatnym w domu bądź smartfonie, który mamy zawsze przy sobie. Producent zastosował również skróty klawiszowe oraz przydatną wyszukiwarkę. Wracając do wyglądu, użytkownik może szybko i prosto zmienić tło ekranu głównego, jak również definiować domyślne akcje w różnych sytuacjach. Istnieje również możliwość wyłączenia lub włączenia powiadomień, edytowanie wyglądu i składu panelu bocznego, itp. 

 

Podsumujmy. Z Wunderlist możemy korzystać na komputerze, smartfonie, tablecie, a nawet na telewizorze z dostępem do sieci. Oprócz tego możemy tworzyć różne grupy list tj. praca, zakupy, prywatne, itp., a to oznacza, że możemy tworzyć zarówno skomplikowane projekty, jak również zwykłe listy zakupów. Nie da się ukryć, że Wunderlist to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy mają dużo na głowie.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: