MOBILEProgram do nauki angielskiego

Program do nauki angielskiego

Chcesz podszkolić się w angielskim bez wydawania pieniędzy na kosztowne kursy? Możesz skorzystać z programów do nauki angielskiego, które są przygotowane z myślą o osobach o różnym doświadczeniu. 

 

Wartą uwagi serią aplikacji jest Profesor Henry - seria multimedialnych programów do nauki słownictwa, gramatyki, pisania i rozumienia ze słuchu. Program uczy języka od postaw i składa się z wielu multimedialnych lekcji zawierających ćwiczenia, testy, materiały wideo oraz nagrania lektorów. 

 

Program do nauki angielskiego - zdjęcie

 

Oto przykładowe aplikacje z rodziny Profesor Henry:

 

Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 1 i 2

Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 3 i 4

Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słuchu i Konwersacje

Profesor Henry 6.0 Gramatyka

 

Kolejną ciekawą aplikacją jest EuroPlus+ Angielski z Cambridge Gold Edition składający się z dwóch kursów: Angielskiego z Cambridge oraz Business English. Kurs został sprofilowany pod osoby chcące podszlifować język angielskie z myślą o kontaktach biznesowych. 

 

Trzecią wartą uwagi aplikacją jest Tell Me More Special Edition - kurs języka angielskiego dostępny w wersji składającej się z materiałów na 200, 500 lub 1000 godzin nauki.  Program jest dostępny również w wersji dla dzieci: Tell Me More Junior oraz Tell Me More Kids3.

 

Program do nauki angielskiego - zdjęcie 2

 

 

Program do nauki angielskiego - zdjęcie 3

 

Dla dzieci i młodzieży przygotowano specjalne kursy, dostosowane do wieku. Dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej i gimnazjum mogą skorzystać z aplikacji Angielski dla nastolatków, Angielski dla dzieci, Mądre Dziecko: Mój Pierwszy Angielski czy Angielski Dla Dzieci: Mój Dom i Okolica.  Najmłodsi mogą zainteresować się kursami stworzonymi w przy użyciu znanych postaci z kreskówek. Do takich programów można zaliczyć Bolek i Lolek Język Angielski.

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: