MOBILEProgram do robienia graffiti

Program do robienia graffiti

Graffiti to sztuka współczesna, która jednak nie każdemu może się podobać. To przede wszystkim za sprawą domorosłych graficiarzy, którzy często niestety nie wiedzą co robią i zamiast ozdabiać, niszczą przestrzeń publiczną. Jeśli czujesz, że mógłbyś sprawdzić się jako artysta graffiti, może warto najpierw poćwiczyć "na sucho"? Tutaj z pomocą przychodzi specjalna aplikacja Graffiti Creator, która dostępna jest online. Jej obsługa jest banalnie prosta i intuicyjna. Pozwoli podpatrzeć kilka ciekawych pomysłów na czcionki graffiti czy sposób ich ozdabiania. Tym, którzy chcieliby stworzyć jakieś graffiti na szybko (logo na swoją stronę, ciekawą naklejkę, swój unikalny tag) program Graffiti Creator również powinien w pełni usatysfakcjonować.

 

Program do robienia graffiti - zdjęcie

 

Graffiti Creator

Całość nie wymaga żadnej instalacji i co ważne, nie spowalnia pracy systemu operacyjnego. Jedyny wymóg dla GRAFFITI CREATOR to aktywne łącze internetowe. Na początku, w panelu głównym programu wybieramy interesującą nas czcionkę oraz jej styl. Przy wybranym przez nas obrazu z daną czcionką klikamy LOAD. Teraz zostajemy przeniesieni do ekranu EDYTORA, gdzie wpisujemy odpowiedni teksty (w naszym przypadku jest to PROCESOR). Aby móc go edytować i przerabiać klikamy w SUBMIT (przycisk na dole pola do umieszczania wpisu do edycji). Teraz na ekranie pojawił się napis PROCESOR w wybranej przez nas czcionce oraz w kolorze białym. Przy użyciu znajdujących się na ekranie opcji możemy dowolnie edytować nasz tag lub np. nazwę strony.

 

Program do robienia graffiti - zdjęcie 2

 

Podstawowe funkcje:

- suwaki R G B: pozwalają na dobór odpowiedniego koloru naszego napisu poprzez standardową gamę RGB (kolory podstawowe: czerwony, zielony, niebieski).

- Print: pozwala na wydruk lub zapisanie w formie PDF naszej pracy.

- suwaki Width, Height, Rotation: pozwalają na ustawienie dowolnej szerokości, wysokości oraz kąta nachylenia naszego graffiti,

- kratki z literami naszego graffiti: pozwalają na zaznaczanie i odznaczanie poszczególnych liter, które chcemy edytować,

- suwak z efektami (prawa strona edytora): pozwala na dodawanie różnego rodzaju efektów oraz dodatków do naszego graffiti. Znajdziemy tutaj między innymi paski, cienie, kropki oraz wiele wiele innych.

 

Program do robienia graffiti - zdjęcie 3

 

Po skończonej pracy możemy wydrukować nasze dzieło lub zapisać jako grafikę, by później pochwalić się znajomym. Nie zabrakło także opcji umożliwiającej publikację naszego graffiti na łamach najpopularniejszych portali społecznościowych.

Autor

Krzysztof
2+2=

PARTNERZY SERWISU: