MOBILESpotify - darmowa muzyka na urządzenia z Androidem

Spotify - darmowa muzyka na urządzenia z Androidem

Słuchanie muzyki jest nieodłączną czynnością wielu z nas. Odkąd na rynku pojawiły się multimedialne smartfony z systemem Android, aby odsłuchiwać ulubione piosenki, nie musimy nosić przy sobie dodatkowego sprzętu w postaci rożnych, nie zawsze wygodnych odtwarzaczy. Problemem bywa jednak zdobycie muzyki. Tutaj z pomocą przychodzi darmowa aplikacja Spotify, dzięki której możemy odsłuchiwać ulubioną nutę wszędzie tam, gdzie chcemy. Poniższy tekst zaprezentuje krok po kroku, w jaki sposób korzystać z szerokiej funkcjonalności programu.

 

Spotify - darmowa muzyka na urządzenia z Androidem - zdjęcie

 

Na początku należy wspomnieć, że aplikacja oferuje darmowy odsłuch gotowych list odtwarzania. Tutaj rzecz jasna od czasu do czasu piosenki przerywane są reklamami. Nie jest to jednak nazbyt uciążliwe. Wersja Premium, za 19,90PLN miesięcznie oferuje dużo bogatszą funkcjonalność: tworzenie własnych, unikalnych list odtwarzania, możliwość zgrywania muzyki offline, synchronizacja profilu na kilku urządzeniach. 

 

Aby za darmo korzystać ze Spotyfy, należy zainstalować odpowiednią aplikację na naszym telefonie. Takową znajdziecie TUTAJ. Po jej zainstalowaniu, uruchamiamy całość i, jeśli nie mamy jeszcze własnego konta w Spotify, klikamy Zarejestruj się. Rejestracje możemy przeprowadzić dwojako. Albo szybko, klikając Zarejestruj się poprzez Facebooka, albo wpisując wszystkie swoje dane w odpowiednie pola.

 

Spotify - darmowa muzyka na urządzenia z Androidem - zdjęcie 2  Spotify - darmowa muzyka na urządzenia z Androidem - zdjęcie 3

 

Następnie po poprawnej weryfikacji naszego konta, zostajemy automatycznie przeniesieni do aplikacji. Tutaj stajemy przed wyborem naszego ulubionego/ulubionych gatunków muzycznych. Lub po prostu wchodzimy w przeglądarkę by znaleźć odpowiedni gatunek lub artystę.

 

Spotify - darmowa muzyka na urządzenia z Androidem - zdjęcie 4 Spotify - darmowa muzyka na urządzenia z Androidem - zdjęcie 5

 

Teraz już tylko pozostaje nam wybrać to, czego lubimy słuchać najbardziej i kliknąć PLAY. Dany gatunek oferuje szereg gotowych playlist. Sami jednak również możemy tworzyć własne, dodając do nich preferowane utwory. Należy jednak pamiętać, że w wersji darmowej piosenki ZAWSZE odtwarzane są losowo z danej listy odtwarzania. Dopiero po opłaceniu abonamentu premium, sami możemy ustalić ich kolejność.

 

Z dostępnych opcji, warto wspomnieć również o pozycji ODKRYWAJ. Ta korzysta ze spacjalnego silnika wyszukiwania, który dobiera muzykę do naszych wcześniejszych preferencji i wyszukuje wykonawców, których nie znamy, a których muzyka może nam przypaść do gustu.

 

Spotify to także skrzynka odbiorcza, do której od czasu do czasu przychodzą różnego rodzaju wiadomość z najważniejszymi informacjami ze świata muzyki.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze i umożliwi praktycznie nieograniczone słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie tylko chcemy.

Autor

Krzysztof
2+2=

Komentarze - Spotify - darmowa muzyka na urządzenia z Androidem

  • ~ mikos Witam. Jak to jest z subskrypcją ? czy można z niej zrezygnować po miesiącu ?

PARTNERZY SERWISU: