GRYStrona z grami online

Strona z grami online

Przeglądarkowe gry online to ważny segment rynku elektronicznej rozrywki. Oto najciekawsze strony z grami online, jakie można znaleźć w internecie.

 

Strona z grami online - zdjęcie

 

Najbogatszą ofertę gier online mają anglojęzyczne serwisy. Do największych należy Armor Games,  usługa posiadająca w bazie tysiące gier, z których część posiada dodatkową funkcjonalność jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Posiadając konto możesz korzystać z opcji zapisu stanu rozgrywki na serwerze producenta, co ułatwia powrót do gry. Miłośnicy osiągnięć ucieszą się również na system Questów, czyli osiągnięć za określone postępy w grach. Dostęp do serwisu jest bezpłatny, więc www.armorgames.com to miejsce, które warto odwiedzać.

 

Konkurentem dla ArmorGames jest Kongregate (www.kongregate.com), posiadający bazę ponad 80 tysięcy gier flash różnego typu, własny system osiągnięć oraz poziomów użytkownika.  Nieco mniej rozbudowaną stroną z grami online jest Turbo Nuke (www.turbonuke.com), BOX10.com oraz 3KG Games (www.3kggames.com). 

 

Strona z grami online - zdjęcie 2

 

Gracze wymagający polskojęzycznego interfejsu mogą postawić sprawdzi yepi.com, serwis najbardziej kierowany do najmłodszych graczy.

 

PS. W dziale Online, w zakładce Gry znajdziesz wyselekcjonowane gry online, z opisem prezentującym fabułę i mechanikę rozgrywki. 

Autor

Michał
2+2=

PARTNERZY SERWISU: