MOBILEJak przenieść numer do Play?

Jak przenieść numer do Play?

W poniższym poradniku opisujemy jak przenieść numer do sieci Play.

 

Jak przenieść numer do Play?  - zdjęcie

Jak przenieść numer do Play na Kartę?

Aby przenieść numer do Play na kartę, najlepiej udać się do najbliższego salonu Play w Twoim mieście. Upewniamy się, że nasz numer jest zarejestrowany u obecnego operatora. Następnie przychodzimy do salonu Play z dokumentem tożsamości oraz obecną kartą SIM. Wypełniamy wniosek o przeniesienie numeru, natomiast pozostałymi formalnościami zajmują się konsultanci w salonie Play. Następnie otrzymujemy darmowy starter Play na Kartę, którego należy zachować. Teraz wystarczy tylko podać dane kontaktowe i oczekiwać na informację z potwierdzeniem przeniesienia numeru.

Jak przenieść numer do Play na Abonament?

Najprostszym sposobem jest przejście pod adres https://www.play.pl/oferta/przejdz-do-play/play-abonament/. Tutaj wybieramy interesującą nas ofertę, przechodzimy do wybranej oferty i wypełniamy stosowny formularz. Następnie musimy poczekać kilka dni na kuriera, który powinien dostarczyć nam umowę, telefon oraz kartę SIM.

Możemy również udać się bezpośrednio do salonu Play – listę salonów w Polsce można znaleźć pod adresem https://www.play.pl/pomoc/salony-play2/. Na miejscu konsultanci powinni zająć się wszelkimi formalnościami. Należy przy tym pamiętać, że umowa z Play – przeniesienie numeru do Play - zacznie obowiązywać najwcześniej w dniu zakończenia obecnej umowy z dotychczasowym usługodawcą, po uprzedniej zgodzie operatora.

Autor

Lukasz
2+2=

PARTNERZY SERWISU: