MOBILEProgram do nagrywania płyt – filmów, muzyki, gier

Program do nagrywania płyt – filmów, muzyki, gier

Nie jest wielką tajemnicą, że obecnie nagrywarki CD, DVD czy nawet Blu-ray przeżywają swój schyłek rozwoju. Coraz większa rzesza użytkowników decyduje się na pamięci przenośne, dyski USB czy też wirtualne dyski w chmurze. Jeśli jednak nie zamierzamy rezygnować z nagrywarki warto wyposażyć się w odpowiedni program do jej obsługi.

Jeśli jednak z nagrywarki korzystamy rzadko, lub chcemy nagrać większą ilość płyt „hurtowo”, najlepszym rozwiązaniem będzie program w wersji testowej. Przykładem może być Nero Burning ROM, czyli próbna, działająca 15 dni wersja najpopularniejszego pakietu do nagrywania płyt CD, DVD, Blu-ray etc. Przez wielu użytkowników pakiet ten uznawany jest za najlepszy obecnie dostępny na rynku. W skład pakietu Nero Burning ROM wchodzi mnóstwo przydatnych i praktycznych narzędzi. Oprócz najważniejszego elementu, czyli programu do nagrywania i kopiowania płyt, znajdziemy między innymi wygodne narzędzie do zarządzania produktami Nero,  numerami seryjnymi oraz Nero BurnRights, czyli moduł pozwalający użytkownikom nieposiadającym praw administratora nagrywać płyty. Sprawdźmy więc, jak to działa.

Po pobraniu programu i rozpoczęciu instalacji dokładnie śledzimy kroki instalatora, który proponuje instalację dodatkowych komponentów – nie musimy się na to godzić. Po instalacji uruchamiamy program i w celu nagrania płyty tworzymy nowy projekt klikając na Nowy w lewym górnym rogu okna.

Program do nagrywania płyt – filmów, muzyki, gier - zdjęcie

W nowym oknie możemy wybrać rodzaj płyty, którą chcemy nagrać (CD, DVD lub Blu-ray), a następnie dobieramy opcje pasujące do naszych materiałów. Możemy zmienić nazwę płyty, jej opis, ilość sesji, daty etc. Następnie klikamy na Nowy i po powrocie do okna głównego wybieramy materiały do nagrania i klikamy Zapisz wybierając wcześniej z listy nagrywarkę, której chcemy użyć.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: