MOBILEProgram do tworzenia muzyki

Program do tworzenia muzyki

Jedni uwielbiają słuchać muzyki, inni wolą ją tworzyć. Oczywiście niezbędny do tego celu jest odpowiedni program. Co prawda w sieci możemy znaleźć mnóstwo propozycji, niestety większości z nich daleko do profesjonalizmu i imponujących efektów końcowych. Co więc wybrać, aby tworzenie muzyki było przyjemne i motywujące?

Oczywiście nie mówimy tu o programie, który oferuje kilkanaście sampli dźwiękowych z możliwością łączenia ich na kilkadziesiąt różnych sposobów. Jeśli chcemy naprawdę zacząć przygodę z tworzeniem muzyki warto wyposażyć się w program, z którego korzystają również profesjonaliści. Idealnym startem może być ACID Music Studio 9.0. Wbrew pozorom, obsługa tego narzędzia nie jest trudna i nawet początkujący po krótkim treningu będą w stanie opanować wszystkie opcje i funkcje. Warto wspomnieć, że mamy tu zarówno narzędzie do komponowania muzyki, remiksów i obróbki dźwięku, jak i wygodną aplikację do zarządzania zbiorami i nagrywania płyt CD.

Program do tworzenia muzyki - zdjęcie

Sony przygotowało aplikację, która pozwala nagrywać dźwięk (za pośrednictwem mikrofonu), a później edytować go na różne sposoby. Użytkownik może dodawać efekty, poprawiać niektóre  błędy, które wytworzyły się podczas procesu nagrywania, a następnie nagrać wszystko na płytę CD korzystając z kreatora. Program wspiera wszystkie liczące się standardy przechowywania dźwięków, więc możliwy jest prosty import piosenek czy efektów. Co więcej w bazie znajdziemy około 3000 sampli, które możemy wykorzystywać w procesie twórczym. Co prawda jest to tylko wersja testowa, która pozwala na czasowe korzystanie z programu, ale pozwala to na poznanie wszystkich funkcji i podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: