MOBILESHAREit – przesyłanie plików łatwo i przyjemnie

SHAREit – przesyłanie plików łatwo i przyjemnie

Ile razy zdarzyło się, że chcieliście przesłać zdjęcia z wakacji ze smartfona na komputer, ale nie mogliście znaleźć kabla? Co prawda można próbować zrobić to za pomocą chmury, ale nie jest to ani wygodne, ani darmowe, jeśli korzystamy z transferu w ramach abonamentu. Na szczęście jest na to proste rozwiązanie – SHAREit.

 

W wielkim skrócie, SHAREit to bardzo przydatny program przeznaczony do szybkiego, bezproblemowego i co najważniejsze, bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy komputerem osobistym, a urządzeniami mobilnymi. Konfiguracja, jak i działanie programu jest bardzo prosta, sprawna i szybka. Za pomocą SHAREit możemy przykładowo zgrać wszystkie informacje ze smartfona lub tabletu na dysk komputera. Wystarczy tylko raz skonfigurować program, aby potem korzystać z niego praktycznie odruchowo.

 

SHAREit – przesyłanie plików łatwo i przyjemnie - zdjęcie

 

Co prawda program SHAREit został stworzony przez firmę Lenovo, czyli producenta komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów, ale nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o dobór urządzeń – możemy korzystać ze sprzętów dowolnej marki. Mówiąc w skrócie – jest to w pełni funkcjonalny i nieograniczony czasowo program. Na uwagę zasługuje także minimalistyczny i bardzo miły dla oka interfejs, który nie powinien sprawić problemów nawet początkującym użytkownikom.

 

Po wstępnym ustawieniu do naszej dyspozycji zostaje oddanych zaledwie kilka przycisków, w tym dwa główne – do odbierania i wysyłania plików. Oczywiście aby wszystko działało prawidłowo, niezbędne jest zainstalowanie takiej samej aplikacji na urządzeniach mobilnych w stosownych dla systemu miejscach, tj. Google Play, AppStore itp.

Autor

Kamil
2+2=

PARTNERZY SERWISU: